2011 Birželio 08

Sugedus lėktuvui Slovakijos prezidentas užtruko Lietuvoje

veidas.lt

BFL

Slovakijos prezidentas Ivanas Gašparovičius, turėjęs išvykti iš Palangos antradienį popiet, dėl prezidento lėktuvo TU-154 gedimo buvo priverstas diena pratęsti viešnagę kurorte – svečias išvyko trečiadienį popiet, pranešė naujienų portalas lrytas.lt.

Antradienio rytą, rengiantis Slovakijos prezidento išvykti, pastebėta, kad neveikia vienas iš šešių degalų siurblių.

Slovakijos prezidento lėktuvas yra toks pat, kaip praėjusių metų balandžio 10 dieną Smolenske katastrofą patyręs Lenkijos prezidento Lecho Kaczynskio (Lecho Kačinskio) lėktuvas.

Slovakijos avialinijų lėktuvas specialiu reisu į Palangą trečiadienį priešpiet atgabeno reikalingas detales ir slovakų specialistus, kurie pakeitė neveikiantį degalų siurblį.

“Vakar, ruošiantis iš anksto suplanuotam skrydžiui, pastebėta, kad vienas iš šešių lėktuvo degalų siurblių neveikia. Todėl mums reikėjo skubiai jį pataisyti. Reikiamas siurblys ir specialistai specialiu Slovakijos Avialinijų reisu į Palangą buvo atskraidinti iš Slovakijos. Gedimas buvo pašalintas”, – sakė Slovakijos prezidento atstovas spaudai Marekas Trubačas.

Netikėtai užtrukus viešnagei Palangoje I.Gašparovičius su žmona Silvija ir delegacijos nariais vaikščiojo po Palangą. Pirmoji Slovakijos ponia įsigijo gintaro dirbinių, o prezidentas nusipirko lietuviško kumpio.

Pirmadienį I. Gašparovičius ir jį lydinti delegacija lankėsi Vilniuje, kur susitiko su prezidente Dalia Grybauskaite, o antradienį išskrido į Palangą. Čia svečiai lankėsi Botanikos parke, Gintaro muziejuje ir pavaikštinėjo ant Palangos tilto.

Slovakijos prezidentas taip pat užsuko į Neringą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...