2011 Gegužės 06

Su V. Ševaldinu išsiskirta gražiuoju

veidas.lt

BFL

Naujasis Ignalinos atominės elektrinės generalinis direktorius Žilvinas Jurkšus sako, kad ilgametis jėgainės vadovas Viktoras Ševaldinas, paskutiniu metu dirbęs patarėju, iš elektrinės pasitraukė abipusiu sutarimu, o šio klausimo nuspręsta viešai nekomentuoti.

“Išsiskyrėme gražiai ir sutarėme šio klausimo nekomentuoti. Sąlygomis abi pusės buvo patenkintos”, – žurnalistams Visagine penktadienį sakė Ž. Jurkšus.

“Susitarimas buvo abiejų šalių. Motyvai ir sąlygos abiem pusėms tikrai yra aiškios”, – kalbėjo jėgainės vadovas.

Ž. Jurkšus taip pat patvirtino, kad administracijos iniciatyva iš elektrinės atleista ir V. Ševaldino žmona Rasa Ševaldina, anksčiau ėjusi Ignalinos AE Informacijos centro vadovės pareigas.

Vyriausybė V. Ševaldiną 2010 metų kovo pradžioje atšaukė iš nebeveikiančios ir uždaromos Ignalinos AE direktoriaus pareigų ir į šias pareigas paskyrė jėgainės uždarymo priežiūros padalinio vadovą Osvaldą Čiukšį. Pastarąjį neseniai pakeitė nuo 2010 metų pabaigos elektrinėje ekspertu dirbęs Ž. Jurkšus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...