2011 Birželio 11

STT turi reaguoti į vadovus diskredituojančią informaciją

veidas.lt

BFL

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Arvydas Anušauskas kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą prašydamas pateikti aiškius atsakymus į žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją apie galimai neteisėtą STT veiklą nutekinant informaciją ir STT direktoriaus pirmojo pavaduotojo galimai neskaidrius ryšius su privačiais subjektais.

“Ne pirmas kartas viešoje erdvėje pasirodo informacija, kurioje ne tik neigiamai vertinami Specialiųjų tyrimų tarnybos veiklos rezultatai ir vykdomi tyrimai, bet ir metami kaltinimai neskaidrumu. STT turi reaguoti ir informuoti apie tai, kokių priemonių imtasi kaip atsako į viešai pateiktą STT diskredituojančią informaciją, ar yra tiriami galimi viešųjų ir privačiųjų interesų konfliktai bei kiti galimi tarnybos pažeidimai. STT turi pateikti aiškius atsakymus”, – teigia Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas A. Anušauskas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...