2010 Spalio 06

Teisėsauga

STT agentai sulaikė Alytaus merą

veidas.lt

Trečiadienį Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai sulaikė Alytaus miesto merą Česlovą Daugėlą ir keletą kitų savivaldybės valdininkų.

Jie sulaikyti, atliekant ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnyba, dokumentų klastojimo ir didelės vertės (daugiau nei 500 tūkst. litų) svetimo turto iššvaistymo, pranešė STT.

Be Č.Daugėlos sulaikyti Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Giedrius Čereškevičius, savivaldybės Statybų skyriaus vedėjas Sigitas Stumbras, Statybų skyriaus vyriausioji specialistė ir vienos uždarosios akcinės bendrovės direktoriaus pavaduotojas.

Anot STT, ikiteisminis tyrimas atliekamas dėl nusikaltimų, susijusių su Alytaus miesto stadiono Birutės gatvėje, futbolo aikštės su lengvosios atletikos sektoriais rekonstrukcijos statybos darbų projektavimu, viešaisiais pirkimais ir šių darbų atlikimu.

Šiuo metu atliekami būtiniausi pirminiai tyrimo veiksmai.

Alytaus miesto mero patarėjas Ramūnas Bielevičius tvirtino apie įvykį sužinojęs tik iš STT pranešimo.

“Bent jau mero kabinete, kuriame neseniai buvau, jokių kratų nėra atliekama ir mero nėra. Su pareigūnais išvažiavo”, – trečiadienį BNS sakė R.Bielevičius.

Pasak pašnekovo, Č.Daugėla iš ryto buvo savivaldybėje, jo apie 8 val. jo laukė interesantai. R.Bielevičius sakė vėliau bandęs merui paskambinti, tačiau šis sakė, kad yra išvykęs su reikalais.

Mero patarėjas tvirtino, kad nei antradienį, nei trečiadienį teisėsaugos pareigūnų savivaldybėje nepastebėjęs.

Anot R.Bielevičiaus, dar anksti kalbėti, ar bus kažkokių pokyčių savivaldybės valdyme sulaikius merą ir kitus savivaldybės pareigūnus, nes dar labai mažai turima informacijos.

Artimiausiu metu ketinama nuspręsti dėl kardomųjų priemonių sulaikytiesiems skyrimo.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...