2010 Rugsėjo 27

Aktualija

“Star1 Airlines” iki penktadienio gavo šansą

veidas.lt

Privataus kapitalo oro bendrovei “Star1 Airlines”, jau savaitę neskraidinančiai keleivių dėl finansinių problemų, duodama laiko iki penktadienio įrodyti, kad ji pajėgi dirbti.

Apie Susisiekimo ministerijoje posėdžiavusios Licencijavimo komisijos priimtą sprendimą žurnalistams po posėdžio pranešė jos pirmininkas, susisiekimo viceministras Rimvydas Vaštakas.

Jis pranešė, jog “Star1 Airlines” turėtų pateikti papildomus duomenis apie gebėjimą vykdyti skrydžius dar 12 mėnesių. Jeigu bendrovė prašomos informacijos iki ketvirtadienio darbo dienos pabaigos, penktadienį 13 val. Licencijavimo komisija rinksis į kitą posėdį ir spręs, ar oro vežėjo pažymėjimą reiktų sustabdyti, ar panaikinti. Galutinį sprendimą dėl “Star1 Airlines” licencijos priimtų susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

“Papildoma informacija turi apimti įrodymus, kad oro vežėjas 12 mėnesių gali vykdyti turimus ir galimus įsipareigojimus”, – sakė susisiekimo viceministras.

Anot jo, dabar “Star1 Airlines” iškeltas ultimatumas įrodyti savo galimybes dirbti.

“Jeigu būtume turėję visus skaičius pirmadienį, turbūt būtų buvusi galimybė priimti sprendimą. Kadangi tų skaičių neturėjome, turėjome jų pareikalauti papildomos medžiagos”, – sakė R.Vaštakas.

Finansinės “Star1 Airlines” problemos ne tik sužlugdė planuotus įmonės reguliariuosius skrydžius. Tai pačiai įmonių priklausančios kelionių organizatorės “Star Holidays” klientai turėjo anksčiau nutraukti atostogas ir Turizmo departamento rūpesčiu savaitgalį buvo parskraidinti į Lietuvą.

R.Vaštakas neatskleidė, kokios šiuo metu “Star1 Airlines” skolos. Anot jo, Licencijavimo komisija pirmadienį skrydžių bendrovei suteikė šansą išgyventi.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...