2010 Rugsėjo 07

Marussia B1

Sportininkas iš Maskvos

veidas.lt

"Veido" archyvas

Komplimentai Marrusia kūrėjams: jau vien šio sportinio automobilio dizainas užburia

Per pastaruosius dešimtmečius Europos rinkoje prekyba rusiškais automobiliais sumažėjo drastiškai – parduodama vos keli šimtai Lada automobilių. Tačiau rusai daro viską, kad pagerintų savo gaminių įvaizdį, o tai turėtų pakeisti ir pardavimų tendencijas. Netrukus startuoja pirmasis Marussia gamintojo iš Maskvos modelis B1. Šiuo metu šis sportinis automobilis dar tik skinasi kelią į Rusijos rinką, o į Vakarų Europą šis dvejų durų modelis turėtų atkeliauti 2011 metais.

Itin sportiškas modelis pristatomas kaip transporto priemonė, kuri bus parduodama visame pasaulyje. Nors ir šiaip šis automobilis jau yra šio pasaulio vaikas, nes iš tiesų tai – įvairių gamintojų agregatų rinkinys.

Variklis “pasiskolintas” iš “Cosworth”, transmisija – iš “Renault-Nissan”. Piktai lojantis V6 turbininis variklis yra pakankamai galingas. Bandymuose dalyvavo prototipas, kuris dar nebuvo visai baigtas modelis, tačiau jis pademonstravo, kad Marussia gali tapti rimtu serijiniu automobiliu.

Išvada

Staigmena! Iš niekur atsiranda naujas sportinių automobilių gamintojas ir sukuria modelį, kuris iš pirmo žvilgsnio daug gali. Jį išbandžius paaiškėja, kad naujokai gamintojai nekrinta veidu į purvą, o demonstruoja visai neblogus sugebėjimus. Nekantriai laukiame, kas bus toliau.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Kaip vertinate galimybę, kad S.Skvernelis vadovaus naujai Vyriausybei?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...