2011 Vasario 21

Žiniasklaida

Spauda keliasi į planšetinius kompiuterius

veidas.lt

Periodiniams leidiniai galutinai įsitvirtinus elektroninėje erdvėje, eilė ateina jiems persikelti į planšetinius kompiuterius. “Veidas” tapo pirmuoju lietuvišku žurnalu, kurio elektroninę versiją galima skaityti planšetiniuose kompiuteriuose “iPAD”.

Visi šio žurnalo 2011 metų numeriai jau yra “iPAD” terpėje. Vieno numerio kaina norintiems skaityti žurnalą planšetiniame kompiuteryje – 0,79 euro centai (2,73 Lt).

Priminsime, kad Lietuvos rinkai (kaip ir dar 10 šalių) ploniausias pasaulyje planšetinis kompiuteris “iPAD” buvo pristatytas sausio 28 d. Dviejų versijų kompiuterius (su “Wi-Fi” arba su 3G + “Wi-Fi” ryšiu) galima įsigyti salonuose “iDeal” ir “Topo centras”; “Topotechnikos”, “Elektromarkt” ir “Avitelos” parduotuvėse.

“Apple” produkcija Baltijos šalyse prekiaujanti bendrovė “AVAD Baltic” prognozuoja, kad vien per šį ketvirtį Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje pavyks parduoti apie 2500 planšetinių kompiuterių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...