2011 Gegužės 04

Sostinės parkuose vyks nemokamos sveikatingumo mankštos

veidas.lt

BFL
Vilniuje vėl prasideda sveikatingumo mankštų sezonas. Iki pat spalio pabaigos jos vyks miesto parkuose, skveruose ir mokyklų stadionuose.

Šiemet sveikatingumo mankštas Vilniuje ves 8 sertifikuoti instruktoriai iš Kinijos, Anglijos ir Lietuvos. Treniruotės vyks kasdien, nuo pirmadienio iki sekmadienio, rytais ir vakarais.

Mankštos prie Baltojo tilto darbo dienomis vyks nuo 6.30 iki 8.30 val., savaitgaliais nuo 8 iki 10 val. Jas ves kinas Vangas Sinas (Wang Xiyin).

Skvere prie Profesinių sąjungų kultūros rūmų mankštos vyks pirmadienio vakarą 18.30-20.30 val. ir antradieniais-penktadieniais 6.30-8.30 val. Savaitgalį mankštos prasidės 8 val., o baigsis 10 val. Mankštas ves instruktoriai Alvydas Makselis ir Jevgenijus Piulskis.

Sportuoti bus galima ir Vingio parke, už estrados. Čia antradienį ir trečiadienį, nuo 18.30 iki 20.30 val., mankštas ves instruktorius Jevgenijus Trindiukas.

Sereikiškių parke, prie vaikų žaidimo aikštelės, darbo dienomis mankštos vyks 7.30 val.-9.30 val., o savaitgaliais – 8-10 val. Jas ves tas pats instruktorius, kaip ir Vingio parke, J. Trindiukas.

Instruktorius Gintaras Jonas Švenčionis ves mankštas prie VRM rūmų, prie Neries upės, antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais 18-20 val. ir Vilniaus Lazdynų vidurinės mokyklos stadione – savaitgaliais, 8-10 val.

Skvere tarp Neries upės ir Mikalojaus Daukšos vidurinės mokyklos darbo dienomis 7-9 val. mankštas ves instruktoriai iš Anglijos Robertas ir Simona Honibolai (Robert, Simona Honiball). O antradieniais ir ketvirtadieniais 19-21 val. ten bus galima sportuoti su Maksimu Chaliapinu.

Su šiuo instruktoriumi bus galima sportuoti ir Vilniaus Saulėtekio vidurinės mokyklos sporto aikštelėje, šeštadieniais, sekmadieniais 9.00-11.00 val.

Sveikatingumo mankštos Vilniuje kasmet tampa populiaresnės ir gausiau lankomos. Per metus jose apsilanko iki 13 tūkstančių žmonių.

Praėjusiais metais sveikatingumo mankštose lankėsi beveik 9 tūkstančiai vilniečių. Vidutinis sportavusiųjų amžius buvo 45-50 metų, dauguma jų – moterys. Labiausiai lankomos sveikatingumo mankštų vietos buvo prie Baltojo tilto, Lazdynų vidurinės mokyklos stadionas ir Vingio parkas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...