2010 Rugpjūčio 18

Audrius Bačiulis

Šokio žingsniu – į savivaldybes

veidas.lt

Kas gali sieti pramoginę televizijos laidą su politika? Dažniausiai – niekas. Išskyrus tuos atvejus, kai horizonte ima šmėžuoti rinkimai, o kai kuriems politikams ir partijoms nėra daugiau kaip pasireikšti ir prisistatyti savo rinkėjams, nei gebėjimu šokti, dainuoti ar tiesiog liežuviu malti.

Šiaip jau lietuviškų TV laidomis akių negadinu, bet permainas televizijų laidose ir programų tinkleliuose vieno populiariaus “blogerio” dėka seku. Be to, skaitau ir interneto portalų naujienas, o šie žinias apie vienokių ar kitokių garsenybių pasistaipymą televizijų ekranuose visados kelia į pirmas pozicijas. Net jei jų neatsiverti, akys fiksuoja pavadinimą, kuris atgula kažkurioje pasąmonės kertelėje. Po kurio laiko tos naujienos susidėlioja į sistemą.

Taigi – buvęs Seimo pirmininkas, Tautos prisikėlimo partijos pirmininkas Arūnas Valinskas nuo rudens LNK eteryje dirbs nuolatiniu pramoginės laidos dalyviu. Jo žmona Inga, irgi Seimo narė, toje pačioje televizijoje taps šokių laidos vedėja. Vienas tos laidos šokėjų bus maištingasis socialdemokratų milijonierius, Seimo narys Andrius Šedžius.

TV3 šokių laidos eteryje savo sugebėjimus ant parketo demonstruos buvęs liberalcentristas, Seimo narys Žilvinas Šilgalis. Tos pačios televizijos persirengėlių šou kaip elgeta dalyvauja buvęs liberalcentristas, Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Arminas Lydeka.

Greta politikų pramoginėse televizijos laidose dalyvauja ir politikų žmonos bei dukros – Jolanta Paulauskienė, Laima Paksienė, Inga Paksaitė-Stumbrienė. Sklinda kalbos, kad kažkurioje iš šokių laidų dalyvaus ir Neringa Venckienė.

Nejau visa tai – tik atsitiktinumas? Ne, ponai, tokių atsitiktinumų nebūna. Kitų metų vasario mėnesį laukia savivaldybių tarybų rinkimai. Jų rezultatai bus lemiami daugeliui antrosios lygos partijų ir politinių veikėjų – ar išliks jie politinėje scenoje, ar turės trauktis į užkulisius. Tad kovoje dėl būvio visos priemonės tinka.

Ne veltui tarp visų politinių šokėjų vienintelis socdemas A.Šedžius priklauso pirmosios lygos partijai, su kuria pastaruoju metu yra gerokai apsipykęs. Valinskai, jei jų partija susimaus savivaldybių rinkimuose, galės iš televizijos į Seimą net negrįžti, Ž.Šilgalis reklamuos jųdviejų su Artūru Zuoku kuriamą judėjimą, J.Paulauskienė, L.Paksienė su dukra Inga reklamuoja savaime aišku ką. Vienintelis A.Lydeka televizijoje elgetą vaidina dėl kol kas neaiškių priežasčių, bet vargu ar todėl, kad palikęs Seimą norėtų tokiu tapti visam laikui. N.Venckienei populiarumas reikalingas kaip savigynos instrumentas, be to, neatmestina galimybė, kad jos tetulių kuriamas kedofilų judėjimas bent jau Kaune mėgins laimę savivaldos rinkimuose.

Tad su politinių šokių sezono pradžia, gerbiamieji! Žiūrėkite televizijas ir rinkitės gracingiausią savo atstovą savivaldybės taryboje.

Daugiau šia tema:
Kiti straipsniai, kuriuos parašė Audrius Bačiulis:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. klipata klipata rašo:

    Jei Zilvinui nieks nesimakaluoja,tegul tanciavoja.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...