2011 Vasario 09

Verslas

“Sodros” skolininkų sąraše – ir 5 litus skolinga “Maxima LT”

veidas.lt

“Sodra” pradėtame skelbti skolininku sąraše greta milijonines skolas palikusių bankrutuojančių įmonių yra ir ketvirčio milijono litų skolą turintis Konstitucinis teismas, ir vos 5 litus fondo biudžetui skolinga “Maxima LT”, rašo “Verslo žinios”.

Vasario 7 dieną skolininkų sąraše buvo 35,8 tūkst. iš maždaug 86 tūkst. formaliai Lietuvoje veikiančių bendrovių. Maždaug pusė, arba 17,6 tūkst. draudėjų “Sodrai” buvo skolingi iki 1 tūkst. litų. Taip sąraše atsidūrė didžiausią mažmeninės prekybos tinklą šalyje valdanti “Maxima LT”, kurios skola vasario 8 dieną sudarė 5,44 lito.

Bendra įmonių skolų suma “Sodrai” vasario pradžioje siekė 443 mln. litų, didžiausia skolininkė buvo “Kauno duona” – 1,8 mln. litų skola.

“Sodros” vadovas Mindaugas Sinkevičius tikino, kad padėtis stabilizuojasi, o bendras įsiskolinimas, palyginti su 2010 metų ketvirtuoju ketvirčiu, beveik nebedidėja.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...