2012 Kovo 14

Gabiems moksleiviams skirtos kortelės dizainą kviečiami kurti visi norintys

veidas.lt


Ateinančiais mokslo metais puikiai besimokantys Lietuvos dešimtokai naudosis originalaus dizaino kortelėmis. Pasiūlyti, kaip nuo šių metų rudens turėtų atrodyti moksleivių pažangumo programos MAXIMALISTAS kortelė, ir dalyvauti šios kortelės dizaino konkurse visus norinčius kviečia programą vykdantis prekybos tinklas MAXIMA.

„Nusprendę atnaujinti MAXIMALISTO kortelę jos dizainą sukurti patikėjome ne garsiems menininkams, o visiems to norintiems – juk kiekvienas iš mūsų yra kūrėjas. Skelbdami šį atvirą konkursą norime, kad į kortelės dizaino kūrybinį procesą įsitrauktų įvairaus amžiaus žmonės“,  – sako MAXIMA LT, UAB, Įvaizdžio ir komunikacijos departamento direktorė Lina Muižienė.

Nugalėtojo dizainas papuoš 2 000 kortelių – maždaug tiek pirmūnų kiekvienais mokslo metais dalyvauja MAXIMALISTO programoje. Kas mėnesį į jų korteles prekybos tinklas MAXIMA perveda stipendiją.

Konkurso organizatoriai dizaino pasiūlymų MAXIMALISTO kortelei laukia iki 2012 metų balandžio 1 dienos. Juos reikia pateikti internetu – prekybos tinklo svetainėje www.maxima.lt. Konkurso nugalėtojo pasiūlytas dizainas ne tik papuoš MAXIMALISTO kortelę. Trijų geriausiais pripažintų darbų autorių laukia ir vertingi prizai. Konkurso nugalėtojai svetainėje www.maxima.lt bus paskelbti balandžio pabaigoje. Juos kartu su Lietuvos gyventojais rinks ir esami MAXIMALISTAI bei reklamos agentūros ir Vilniaus dailės akademijos atstovai.

„Svarbiausia, kad konkurse dalyvaujantieji nebijotų rizikuoti, nebijotų suklysti“, – koks turėtų būti naujosios MAXIMALISTO kortelės dizainas, pataria vienas iš konkurso komisijos narių Vilniaus dailės akademijos Grafikos katedros vedėjas Rimvydas Kepežinskas.

Daugiau informacijos apie konkursą, konkurso taisykles ir reikalavimui kortelei rasite čia: http://www.maxima.lt/atsakingas-verslas/programa-maximalistas/maximalisto-korteles-dizaino-konkursas/

MAXIMALISTAS yra moksleivių pažangumo programa. Jos tikslas – motyvuoti vaikus mokytis ir siekti aukščiausių įvertinimų bei skatinti vaikų pažangą mokslo srityje. Kaip vidinis prekybos tinklo MAXIMA socialinis projektas prasidėjusi programa nuo 2010 metų veikia visoje Lietuvoje. Be 5-12 klasių prekybos tinklo darbuotojų vaikų joje taip pat gali dalyvauti 10 (arba II gimnazijos) klasių pirmūnai. Šie labai gerai besimokantys moksleiviai kas mėnesį gauna MAXIMALISTO stipendiją. Daugiau informacijos apie MAXIMALISTO programą čia: http://www.maxima.lt/atsakingas-verslas/programa-maximalistas/apie-maximalisto-programa/

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...