2011 Birželio 27

“Sodrą” reikės informuoti prieš pradedant dirbti

veidas.lt

BFL

“Sodrą” reikės informuoti prieš pradedant dirbti, o ne pirmąją darbo dieną, kaip yra dabar. Tai bus, jeigu Seimas pritars atitinkamiems Vyriausybės teikiamiems Nelegalaus darbo draudimo įstatymo ir Darbo kodekso pakeitimo projektams.

“Šiandien įstatymai numato galimybę pirmąją darbo dieną informuoti. Pagal siūlomus pakeitimus, pirmiausia turėtų būti informuojama, o po to tik pradedama dirbti. (…) Tai sumažina galimybes piktnaudžiauti tuo, kad žmogus, užtiktas nelegaliai dirbantis, arba darbdavys sako, kad šiandien tik pradedamas darbas ir informuojama “Sodra”, – sakė socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas pirmadienį po Vyriausybės pasitarimo.

Pasak ministro, kartu yra atsisakoma patarnavimo sutarčių, kurios reglamentuodavo įvairiausius trumpalaikius namudinius darbus, tačiau tos veiklos jau dabar yra galimos pagal verslo liudijimus, pagal individualią veiklą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...