2011 Sausio 17

Kultūra

“Socialinis tinklas” pelnė keturis “Auksinius gaublius”

veidas.lt

Filmas “Socialinis tinklas” (The Social Network) sekmadienį pelnė keturis “Auksinius gaublius”, tarp jų geriausio filmo kategorijoje, sutriuškindamas kino kritikų favorite laikytą dramą “Karaliaus kalba” (The King’s Speech), kuriai atiteko tik vienas apdovanojimas.

Per ceremoniją, kuri tradiciškai laikoma įžanga į kitą mėnesį vyksiančias “Oskarų” dalybas, filmas apie socialinio tinklo “Facebook” įkūrėją Marką Zuckerbergą (Marką Cukerbergą) atnešė geriausios režisūros laurus Davidui Fincheriui (Deividui Finčeriui), taip pat šio filmo scenaristui ir kompozitoriui.

“Socialinis tinklas” pelnė apdovanojimus keturiose kategorijose iš šešių, kuriose buvo nominuotas, tačiau “Karaliaus kalbai”, iš viso surinkusiai net septynias nominacijas, atiteko tik vienas “Auksinis gaublys” – šio filmo žvaigždė Colinas Firthas (Kolinas Fertas) buvo pripažintas geriausiu aktoriumi.

Geriausios aktorės kategorijoje laimėjo Natalie Portman (Natali Portman) už vaidmenį filme apie baleto pasaulį “Juodoji gulbė” (Black Swan).

“Auksinis gaublys” aktorei buvo įteiktas toje pačioje scenoje, kurioje ji susipažino su savo būsimuoju vyru Benjaminu Millepied (Benžamenu Milpjė), su kuriuo dabar laukiasi kūdikio.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...