2011 Vasario 27

Savivaldos rinkimai

Socialdemokratai džiaugiasi pirmaisiais rezultatais

veidas.lt

Socialdemokratų partijos atstovai sekmadienio vakarą sakė besidžiaugiantys pirmaisiais tarpiniais rezultatais savivaldybių tarybų rinkimuose.

“Tiek, kiek turime pradinių duomenų, rezultatai yra geri. Esame gerokai padidinę savo rėmėjų skaičių ir įvairiose apylinkėse pirmaujame”, – BNS partijos rinkimų štabe Vilniuje sakė parlamentaras Juozas Olekas.

Pasak jo, pirmieji duomenys leidžia tikėtis pergalės ir Seimo nario rinkimuose Marijampolėje.

Partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius minėjo, kad sėkmingi pirmieji rezultatai iš Šiaulių miesto, Vilkaviškio, Mažeikių, Kauno rajonų, Druskininkų.

Anot jo, socialdemokratai tikisi šiek tiek padidinti mandatų savivaldybių tarybose skaičių.

“Mūsų rezultatai ir praėjusiuose rinkimuose buvo geri, turėjome 302 mandatus. Tikimės, kad gal šįkart turėsime kokius 310, nes yra nepartinių labai daug dalyvaujančių rinkimuose”, – BNS sakė jis.

A.Butkevičius tikino, kad po rinkimų jo partija “grįš prie socialdemokratinių vertybių”, bet jis neatmetė, kad savivaldybių tarybose gali pasitaikyti koalicijų ir su dešiniosios pakraipos partijų atstovais.

FB-KV180722

“Nežiūrint į tai, kokie bus rezultatai, mes grįžtame prie socialdemokratinių vertybių. Anksčiau buvome kaltinami, kad dalinai vykdėme dešiniųjų ideologiją. (…) Mūsų yra noras formuoti valdančiąją daugumą su frakcijomis, esančiomis dabar opozicijoje Seime, bet manome, kad tarybose žmonės pirmiausia turi būti ūkiški, sprendžiantys vietines problemas ir turintys žmonių pasitikėjimą – kuo mažiau politikos savivaldybių lygyje”, – sakė jis.

Socialdemokratų lyderio manymu, po šių rinkimų konservatoriai gali imti keisti ministrus.

“Jei konservatoriai pasirodys nesėkmingai, tai greičiau jie pradės keisti tikriausiai viduje ministrus, o taip pat manau, kad pavasario sesija prasidės labai audringai nuo interpeliacijų ministrams. Nežiūrint, ar konservatoriams tie rinkimai bus sėkmingi ar nesėkmingi, mes kaip opozicinės frakcijos negalime taikstytis su tuo, kad Lietuvoje situacija ūkyje negerėja”, – kalbėjo jis.

“Tiek konservatoriai, tiek liberalai savo pasitikėjimo limitą yra išsėmę. (…) Po rinkimų pavasario sesijoje turėsime labai rimtų pasiūlymų keisti valdančiąją daugumą”, – jam antrino J.Olekas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...