2010 Gruodžio 31

Rusija

Šnipei padovanotas liūtukas

veidas.lt

Patraukli raudonplaukė Rusijos šnipė Anna Chapman (Ana Čapman), kuri anksčiau šiais metais buvo demaskuota Jungtinėse Valstijose, pirmąkart atvirai pasipasakojo apie save vienoje televizijos pokalbių laidoje, kurioje taip pat susitiko su savo pirmąja meile ir netgi gavo dovanų gyvą liūtuką.

A.Chapman, kuri laidoje vilkėjo aptemptą žalią suknelę ir avėjo aukštakulnius, pirmąkart davė interviu televizijai, teigdama esanti paprasta mergina iš provincijos, netikėtai tapusi tarptautine sensacija.

Anksčiau šiais metais ji vienoje fotosesijoje pozavo laikydama pistoletą, o šios nuotraukos buvo išspausdintos viename žurnale vyrams.

“Esu labai gera šaulė, labai taikli”, – teigė A.Chapman, sėdėdama ant odinės sofos populiarioje Rusijos nacionalinės televizijos “Pervyj kanal” laidoje “Tegul kalba” (Pust govoriat), kurioje ji buvo vadinama “Metų mergina”.

Ketvirtadienio vakarą transliuotoje laidoje taip pat buvo rodomi vaizdai iš jos gimtojo miesto Volgogrado, skambėjo draugų ir buvusių mokytojų pagyrimai.

Laidos pabaigoje, kai vedėjas paklausė, ar ji turi gyvenimo troškimą, A.Chapman pareiškė: “Apskritai, aš visus nukamavau, nes labai norėjau mažo liūtuko”.

“Deja, juos galima laikyti tik tris mėnesius, tačiau nieko negaliu su savimi padaryti, – pridūrė ji. – Mane apsėdusi mintis, kad galėčiau laikyti liūtuką”.

Laidos vedėjas nedelsdamas paskelbė, kad jai bus padovanotas liūtukas, kuris buvo įvestas į studiją su užsegtu antkakliu ir pavadėliu aidint audringiems žiūrovų plojimams.

“Pavadinsiu jį Nano”, – pareiškė mergina, kai liūtukas įtariai apuostė naująją šeimininkę.

Laidos vedėjai pakvietė dalyvauti daug buvusių A.Chapman klasės draugų, tarp kurių buvo jos aštuntos klasės “pirmoji meilė”. Jaunuolis įteikė jai gėlių puokštę ir nedrąsiai pabučiavo į skruostą.

A.Chapman taip pat pasakojo, jog britų aktorius Seanas Connery (Šonas Koneris) yra jos mėgstamiausias Džeimso Bondo vaidmens atlikėjas, taip teigė, jog žavisi Holivudo žvaigžde Angelina Jolie (Andželina Džoli).

Raudonplaukė gražuolė atsidūrė pasaulio dėmesio centre praeitą vasarą, kai kartu su kitais devyniais Rusijos šnipais buvo deportuota iš Jungtinių Valstijų per neįprastą apsikeitimą sulaikytais agentais.

Kiti šios grupės nariai per daug nesiviešino, tačiau A.Chapman pozavo vyrų žurnalo “Maksim” viršeliui, taip pat dalyvavo keliuose viešuose renginiuose, tame tarpe išlydėjo kosmonautus į skrydį Baikonūro kosmodrome.

“Žmonės labai dažnai atpažįsta mane gatvėje, tačiau mano gyvenimas per daug nepasikeitė”, – ji sakė laidoje.

Buvusi agentė tradiciškai mažai pasakojo apie savo veiklą ir demaskavimą, kuris, kaip pranešama, įvyko dėl išdavystės.

“Ne man teisti; nelinkiu nieko negatyvaus niekam, netgi išdavikui. Tai jo reikalas, niekaip nesusijęs su manimi, – pareiškė A.Chapman. – Neabejoju, kad viskas tik į gera. Jaučiu, kad tai kažko didingo ir gražaus pradžia”.

“Ji neabejotinai yra 2010 metų mergina!” – sušuko laidos vedėjas Andrejus Malachovas.

Laidos pradžioje kostiumą vilkėjęs A.Malachovas entuziastingai persirengė marškinėliais su A.Chapman atvaizdu, kuriame jis buvo pavaizduota dėvinti beretę kaip Kubos revoliucijos didvyris Che Guevara (Če Gevara). Po šiuo atvaizdu puikavosi užrašas “Cha”.

Laidoje buvo parodyta daug siužetų apie A.Chapman praeitį, kai ji dar nebuvo išvykusi iš Rusijos. Parodytuose vaizdo įrašuose ji buvo matoma vilkinti Sovietų Sąjungos moksleivės uniformą ir deklamuojanti eilėraštį, taip pat nukrentanti nuo keturračio motociklo paauglystėje.

Laidos autoriai nurodė, kad A.Chapman pirmąkart mėgino užsidirbti, kai mokėsi mergaičių mokykloje. Ji nupiešė pieštuku filmo “Titanikas” (Titanic) žvaigždės Leonardo DiCaprio (Leonardo DiKaprijo) portretą, kurį iškeitė į maistą ir pagalbą ruošiant namų darbus.

A.Chapman ir kitiems deportuotiems šnipams Rusijos prezidentas D.Medvedevas įteikė valstybinius apdovanojimus, tačiau buvę žvalgybos profesionalai peikė juos dėl prastai atlikto darbo.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...