2012 Sausio 29

Slidinėjimo malonumai

veidas.lt


Bent vieną savaitgalį derėtų skirti masiniam sveikatingumo slidžių žygiui „Snaigė“. „Snaigės“ žygius miestų ir rajonų keliautojų klubai organizuoja vaizdingose ir miškingose vietose. Gali dalyvauti visi norintieji ir pagal savo jėgas rinktis trumpesnę ar ilgesnę trasą. Pasibaigus žygiui smagu pabendrauti su kitais dalyviais ir pasivaišinti karšta arbata.
Panorus šiek tiek adrenalino verta išbandyti ir lietuviškus kalnų šlaitus. Klaipėdiečiai slidinėti traukia į Pikteikius, prie Minijos slėnio, čia yra kur ir vaikams rogutėmis pasiausti. Pradedantieji gali rinktis Birštoną, kur yra įrengtos dvi trąsos, tinkamos ir suaugusiems, ir vaikams, be to, apsistoti galima nebrangiose sanatorijose ar poilsio namuose. Verta išbandyti kalnų trasas, įrengtas Vilniuje, Liepkalnyje, ar Anykščiuose ir Ignalinoje. Jose įrengti ir keltuvai. Beje, tie, kuriems slidės nusibos, galės jas pakeisti į snieglentes.
Na, o jei žiema sniegu ilgai nelepins, galima slidinėti tik uždaroje Druskininkų trasoje arba teks rinktis pėsčiųjų žygius.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...