2010 Rugsėjo 29

Stichijos

Škvalo ir potvynio padariniams likviduoti – 3,5 mln. litų

veidas.lt

Škvalo ir potvynio nuostoliams iš dalies kompensuoti iš Vyriausybės rezervo fondo šalies savivaldybėms skirta 3 mln. 441 tūkst. litų, didžioji dalis lėšų atiteks gyventojų būstų remontui. Pinigai skirti išnagrinėjus informaciją apie stichijos sukeltas nelaimes, įvertinus patirtas gyventojų ir savivaldybių išlaidas. Kaip žinia, škvalai bei potvyniai daug nuostolių padarė Kauno, Varėnos, Alytaus, Trakų ir kituose rajonuose.

Patirtus nuostolius, atsižvelgdamos į gyventojo (šeimos) socialinę padėtį ir stichinės nelaimės padarytos žalos mastą, kompensuos pačios savivaldybės.

Iš Vyriausybės rezervo fondo nėra kompensuojami gyventojų patirti nuostoliai dėl potvynio sugadintų asmeninių daiktų, buities apyvokos reikmenų ar prabangos prekių. Vyriausybės rezervo fondo lėšomis galima kompensuoti tik tas savivaldybių, gyventojų patirtas išlaidas, kurios būtinos atkuriant tinkamas gyvenimo sąlygas, bet ne gerovę. Taip pat nėra kompensuojami verslo subjektų patirti nuostoliai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...