2010 Birželio 19

Stichija

JAV Vidurio Vakaruose siaučia smarkios audros

veidas.lt

Scanpix

Kelioms smarkioms audroms su perkūnija nuslinkus per JAV Vidurio Vakarų regioną, Mičigane žuvo vairuotojas, Čikagoje buvo išdaužyti dangoraižio langai, o šimtai tūkstančių žmonių liko be elektros.

Pareigūnai pranešė, kad vienas vairuotojas žuvo vėtrai užvertus medį ant automobilio netoli Deksterio miesto Mičigane, maždaug už 64 kilometrų į vakarus nuo Detroito.

Čikagoje smarkus vėjas ir liūtis išdaužė langus 110 aukštų dangoraižyje “Willis Tower”, kuris anksčiau buvo vadinamas “Sears Tower”. Pasak liudininkų, stiklo nuolaužos krito nuo pastato tarsi ledo varvekliai.

Komunalinių tarnybų darbuotojai pranešė, kad Čikagos regione be elektros liko apie 280 tūkst., o Mičigane – apie 150 tūkst. žmonių.

Indianoje smarkūs gūsingi vėjai, kurių greitis siekė daugiau nei 120 kilometrų per valandą, paliko be elektros apie 60 tūkst. žmonių. Dar apie 19 tūkst. gyventojų liko be šviesos Viskonsine.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...