2015 Rugpjūčio 02

Skandalingojo V.Vigelio politinė karjera nutrūko dar kartą

veidas.lt

BFL

„Darbietis“ Vytautas Vigelis kultūros viceministro pareigas ėjo vos 25 dienas. Iš posto skandalais išgarsėjusį buvusį ilgametį Švenčionių rajono merą išstūmė praeities nuodėmės, kurių Darbo partija nuodėmėmis nelaiko net ir dabar.

„Viską pasvėrus, gali tekti priimti protingus sprendimus“, – antradienį po premjero Algirdo Butkevičiaus ir kultūros ministro Šarūno Biručio pokalbio dėl V.Vigelio atleidimo negera nuojauta pasidalijo Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis.

Jau kitą dieną Kultūros ministerija išplatino pranešimą, kad viceministras V.Vigelis  traukiasi iš pareigų.

„Nenoriu būti kliūtimi ministerijai tęsti pradėtus darbus, taip pat nenoriu tapti politinių intrigų įrankiu, kuris griautų pasitikėjimą mane delegavusia partija ar į pareigas skyrusiu ministru, todėl jaučiu pareigą pasitraukti iš užimamų pareigų“, – pranešime cituojamas V.Vigelis.

Ministras tokį V.Vigelio žingsnį įvertino kaip garbingą ir tą pačią dieną patenkino jo prašymą. V.Mazuronis pasveikino viceministro sprendimą trauktis: „Aš manau, kad V.Vigelis gali ir galėjo dirbti šiose pareigose, bet manau, kad susidariusioje situacijoje, kada politikoje susidaro diskusija iš nepalankios pusės ir dar tam tikra neigiama visuomenės nuomonė, tai aš manau, kad jo žingsnis teisingas.“ V.Vigelis atsistatydino praėjus dienai po to, kai premjeras Algirdas Butkevičius pirmadienį nurodė Š.Biručiui per savaitę atleisti viceministrą, kuris buvo paskirtas į pareigas nesuderinus jo kandidatūros su Vyriausybės vadovu.

Pasak premjero, V.Vigelis neatitinka moralės reikalavimų. V.Vigelis pateko į skandalą, kai 2011 metų neblaivus buvo Varšuvoje išlaipintas iš lėktuvo. Be to, Vyriausioji tarnybinės etikos komisija yra paskelbusi, kad jis yra supainiojęs viešuosius ir privačius interesus.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (3)

 1. jankis jankis rašo:

  jūs man geriau pasakykit,kas tokį šizofreniką,kaip valatka paskyrė vyr redaktoriumi,negi jam mažai patackas į snukį davė

 2. jonas jonas rašo:

  Alkoholikas kam bus reikalingas,nebent tiems kuriems padejes budamas meru bet jau bega I Vilniu su zmona Danute nes neatlaiko Svencionyse

 3. Vytas Vytas rašo:

  O tai cia visa mafija su Biruciu jo uosviu Rameliu ilgalaikiu teiseju kur vis Vigeli tempdavo is visu jo negraziu darbeliu.Bet kai sako BOG NE FREJER VSAIO VIDET RAMELI GERBIAMAS


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...