2010 Lapkričio 30

Verslas

Siūlys elektroninio archyvavimo paslaugas

veidas.lt

Estijos bendrovė “Baltic Digital Archive”, kurios 50 proc. akcijų valdo Lietuvos įmonė Archyvų centras, trijose Baltijos šalyse pradeda siūlyti elektroninio archyvavimo sprendimus.

Įmonė naudos prekių ženklą “Infore”, rašo “Verslo žinios”.

Bendrovė “Baltic Digital Archive” šiemet įregistruota Estijoje. Pusę jos akcijų valdo Estijos kompanija “Net Group”, kitą pusę – Lietuvos įmonė Archyvų centras.

“Lietuvoje elektroninio archyvavimo sprendimai bus siūlomi finansų, draudimo, telekomunikacijų ir viešojo sektoriaus klientams”, – “Verslo žinioms sakė “Archyvų sistemų” generalinis direktorius Tomas Kriščiūnas.

Archyvų centras Lietuvoje valdo dokumentų saugojimo, archyvavimo ir naikinimo paslaugas teikiančią įmonę “Archyvų sistemos”, Estijoje – kompaniją “Arhiivikeskus”, o Latvijoje – “Arhivu Serviss”.

“Per kitus trejus metus Baltijos šalyse planuojame išbandyti ir patobulinti savo paslaugas, o tuomet žengsime į naujas rinkas”, – portalui “news2biz” sakė “Baltic Digital Archive” generalinis direktorius Kari Maripuu.

Anot jo, tarp įmonės klientų jau yra du bankai ir viena telekomunikacijų įmonė, taip pat Estijos prezidento kanceliarija ir keletas kitų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...