2010 Balandžio 22

Pensinis amžius

Siūloma sudaryti galimybę mokytojams anksčiau išeiti į pensiją

veidas.lt

Seimo pirmininkės pavaduotoja Virginija Baltraitienė pasiūlė įteisinti galimybę mokytojams, dirbusiems mokinių ugdymo darbą ne mažiau kaip 30 metų, sulaukus 55 metų, išeiti į pensiją.

Kaip teigiama aiškinamajame rašte, anksčiau išeiti į pensiją galėtų mokytojai, dirbantys pradinio, pagrindinio, vidurinio ir specialiojo ugdymo mokyklose.

Pritarus šiam projektui po pateikimo, pradėta jo svarstymo procedūra. Balsavo: už – 56, prieš – 3, susilaikė 29. Pagrindiniu komitetu projektui svarstyti paskirtas Socialinių reikalų ir darbo komitetas. Preliminari svarstymo Seimo posėdyje data – birželio 17 d.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (3)

 1. Arikas Arikas rašo:

  Kodel tik mokytojams. Siulau isleisti ir visus virsininkus kurie turi daugiau nei 20 pavaldiniu. darbas ne kiek ne lengvesnis. Taip pat visus tevus kurie dirba namuose su vaikais – juk mokytojai siandien aiskina kad jie neturi laiko visko vaikams isaiskinti todel vaikuciams turi pamokas isaiskinti teveliai……

 2. inga inga rašo:

  Gal ateikit ir padirbėkit vieną dienelę su 30- ties paauglių klase ir panorėsit į pensiją tą pačią dieną.

 3. To Arikas To Arikas rašo:

  Tokiam kaip tamsta joks mokytojas neišaiškins…..


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...