2011 Kovo 02

Premjeras

Siūlo rengti interpeliacijas ir Vyriausybei

veidas.lt

Premjeras Andrius Kubilius trečiadienį pareiškė, kad norint patikrinti valdančiosios koalicijos tvirtumą, opozicijai geriausia iškart skelbti interpeliaciją jam.

“Jei norima patikrinti valdančios koalicijos patikimumą, tai pats racionaliausias variantas būtų skelbti interpeliaciją visai Vyriausybei ir ministrui pirmininkui. Tikrai ragintume opoziciją elgtis šiek tiek racionaliau”, – trečiadienį žurnalistams po susitikimo su koalicijos partneriais sakė A.Kubilius.

Jis pažymėjo, kad praėję savivaldybių rinkimai Seimo opozicijos atstovus turi paskatinti keisti taktiką.

Premjeras taip pat sakė, jog per vadinamuosius koalicijos pusryčius buvo sudaryta darbo grupė spręsti iškylančias problemas dėl koalicijų sudarymo atskirose savivaldybėse.

A.Kubilius pakartojo, jog konservatoriai norėtų, kad Vilniui vadovautų meras, kuris praeityje neturėtų dėmių ir nebūtų kontroversiškas.

Tačiau paklaustas, ar tai reiškia jog konservatoriai su teistu Artūru Zuoku nesitars, premjeras atsakė: “Aš nesakiau taip”.

Jis sakė blogai vertinantis Kaune susidariusią situaciją, kai daugiausia mandatų iškovojusi Tėvynės sąjungos -Lietuvos krikščionių demokratų partija gali būti palikta opozicijoje.

Vyriausybės vadovas taip pat teigė, jog tinkamų sprendimų reikia ieškoti ir Klaipėdoje, kur valdančiosios koalicijos branduolį sudaro Liberalų sąjūdis ir liberalcentristai. Teigiama, kad jie kol kas yra linkę konservatorių į koaliciją nekviesti.

“Liberalai žino mūsų požiūrį”, – sakė A.Kubilius.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Laimes linkintis Laimes linkintis rašo:

    Kiniečių išmintis Galima nusipirkti namą, bet ne namų židinį; galima nusipirkti lovą, bet ne miegą; galima nusipirkti laikrodį, bet ne laiką; galima nusipirkti knygą, bet ne žinias; galima nusipirkti padėtį visuomenėje, bet ne pagarbą; galima užmokėti daktarui, bet nenusipirksi sveikatos: galima papirkti sąžinę, bet ne gyvenimą: galima nusipirkti seksą, bet ne meilę. Kiniečių išmintis atneša sėkmę. Ši išmintis jau aštuonis kartus apkeliavo apie pasaulį. Ir šį kartą sėkmę ji atneš tau. Gavęs šį laišką tu tapsi laimingu. Tai ne juokai. Tave aplankys sėkmė. Persiųsk šį laišką 96 val. bėgyje tiems, kuriems trūksta sėkmės. Nesiųsk pinigų, nes laimės nenupirksi. Keletas pavyzdžių: Konstantinas 1953 m. gavo tokį laišką ir paprašė sekretorės padaryti 20 kopijų: po devynių dienų jis išlošė loterijoje 9 mln. markių. Tarnautojas Karlas gavo laišką ir pamiršo apie jį, po kelių dienų jis neteko darbo. Vėliau jis persiuntė laišką, pratęsdamas grandinę, ir sėkmė sugrįžo. 1967 m. Brunas gavo laišką ir juokdamasis jį išmetė. Po kelių dienų susirgo jo sūnus. Jis surado laišką, padarė 20 kopijų ir išsiuntė, po dešimties dienų jis gavo žinią, kad sūnus pasveiko. 1987 m. laišką gavo jaunas Kalifornijos gyventojas, laiškas buvo neaiškiai parašytas ir jis pažadėjo jį perspausdinti mašinėle, tačiau tai atidėjo vėlesniam laikui, t.y. neišsiuntė laiško per 96 val. Vėliau jis perrašė laišką ir išsiuntė, pratęsdamas grandinę; po to jis įsigijo naują automobilį. Nepamiršk, nesiųsk pinigų ir nepasirašyk laiško. Paprasčiausiai išsiųsk 20 kopijų ir lauk pasikeitimų į gera. Šią išmintį parašė Antilų salose gyvenęs misionierius. Aš siunčiu ją tau, kad padėtum jai apkeliauti aplink žemę. Pasiųsk savo pažįstamiems, draugams, draugėms. Praeis nedaug laiko, ir tu gausi gerą žinią arba sulauksi siurprizo. Tai tiesa, net jeigu tu tuo ir netiki. Šis laiškas buvo pasiųstas kaip sėkmės garantas. Tu jį gavai iš žmogaus, kuriam tu rūpi, nenutrauk grandinės – dabar tavo eilė jį persiųsti. Išsiųsk 20 kopijų ir pamatysi, kas atsitiks po keleto dienų. Prisimink: NESIŲSK PINIGŲ. NEPAMIRŠK ŠIO LAIŠKO. TAI TIESA.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...