2011 Rugsėjo 02

Senjorus apie elektroninę bankininkystę konsultuos bendraamžiai

veidas.lt

Lietuvos bankai nusprendė paskatinti šalies senjorus aktyviau naudotis elektronine bankininkyste ir kitomis bankų paslaugomis.

Nuo rugsėjo 1-os dienos banke “Swedbank” vyresnio amžiaus klientus pradės konsultuoti jų bendraamžiai. Šia naujove pradedamas priemonių komplektas “Senjorų finansų akademija”. 14-oje Lietuvos miestų, 26 “Swedbank” padaliniuose, kuriuose lankosi daugiausia vyresnio amžiaus žmonių, pradės dirbti 24 konsultantai. Jų amžiaus vidurkis – 60 metų, o vyriausiai konsultantei – 73 metai.
“Kalbėdamiesi su senjorais išsiaiškinome, kad jie kartais nedrįsta prieiti prie jaunesnio žmogaus banko padalinyje ar ilgiau trukdyti konsultanto, jei už jo eilėje laukia kiti žmonės. Todėl kilo mintis, kad jiems geriausiai galėtų pagelbėti ir ramiai suprantamai paaiškinti galintys jų bendraamžiai”, – tvirtina “Swedbank” Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė Orinta Bertašienė.
Didžioji dalis šiam tikslui įdarbintų konsultantų yra dirbę finansų sektoriuje, kiti – bibliotekininkai, pedagogai. Jie pensinio amžiaus žmonėms aiškins, kas yra elektroninė bankininkystė, kaip naudotis banko kortele, pasiūlys klientams čia pat pabandyti atsiskaityti specialiai akademijos reikmėms pritaikytais elektroniniais skaitytuvais, pasinaudoti bankomatu ar įnešti grynųjų į banko sąskaitą.
“Senjorų finansų akademijoje” projekto metu per keturis šių metų mėnesius planuojama pakonsultuoti apie 15 tūkst. Lietuvos senjorų.
Tuo tarpu SEB bankas, norėdamas paskatinti senjorus naudotis elektronine bankininkyste, liepą jiems pasiūlė nemokamą finansinių paslaugų planą “Senjoras”. Pasirinkę šį planą pensinio amžiaus klientai internetu gali nemokamai pervesti pinigus į kitas sąskaitas SEB banke ir atsiskaityti už komunalines paslaugas su įmonėmis, kurios su banku sudariusios įmokų surinkimo sutartis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Senjoras Senjoras rašo:

    na ir kas man iš to? O mano pensija eina ne pas tuos plėšikus. Gal swedbankas nori pasakyti, kad ir iš mūsų neims 0,80 už kiekvieną komunalinių mokesčių kvitą???


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...