2011 Vasario 02

Verslas

“Selteka” planuoja 29 mln. litų apyvartą

veidas.lt

Lietuvos elektronikos bendrovė “Selteka”, gaminanti skaitmeninę televiziją leidžiančius žiūrėti priedėlius, šiemet planuoja 29 mln. litų apyvartą – 47 proc. didesnę nei pernai, kai įmonės pajamos buvo 19,7 mln. litų.

Pardavimų augimą bendrovė sieja su praėjusių metų pabaigoje pradėtais gaminti hibridinius priedėlius, leidžiančius žiūrėti ne vienos, o kelių skirtingų technologijų skaitmeninę televiziją, trečiadienį rašo dienraštis “Verslo žinios”.

“Hibridinis priedėlis leidžia žiūrėti kelių rūšių skaitmeninę televiziją. Tas pats priedėlis tinka priimti ir skaitmeninę kabelinę, ir internetinę televiziją. Hibridiniai priedėliai gali būti įvairių modifikacijų, turėti įrašymo funkciją”, – sakė “Seltekos” vadovas Antanas Arūnas Vizgaitis.

Anot jo, hibridinius priedėlius bendrovė taip pat eksportuoja į Rusiją ir Baltarusiją, juos taip pat ketinama siūlyti ir Vakarų Europos rinkose.

“Selteka” pernai uždirbo 0,7 mln. litų pelno, arba 3,5 karto daugiau nei 2009 metais, kai įmonės pelnas buvo 0,2 mln. litų.

Pernai, palyginti su 2009 metais, “Seltekos” apyvarta padidėjo 2,2 karto. Maždaug 65 proc. bendrovės apyvartos tenka elektronikos produktų surinkimo paslaugoms, 35 proc. – pačios įmonės sukurtiems ir gaminamiems produktams.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...