2010 Rugpjūčio 30

Procedūra

Seimo pirmininkė kreipėsi į VSD dėl pažymų išslaptinimo

veidas.lt

Seimo pirmininkė Irena Degutienė, atsižvelgdama į jai pateiktą Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Arvydo Anušausko prašymą, raštu kreipėsi į Valstybės saugumo departamento generalinį direktorių Gediminą Griną su prašymu spręsti NSGK pirmininko rašte įvardintuose VSD dokumentuose pateiktos informacijos išslaptinimo klausimą.

Rašte VSD vadovui Seimo pirmininkė pažymi, kad nėra susipažinusi su NSGK pirmininko rašte įvardintais dokumentais, tačiau savo prašymą grindžia minėtu NSGK vadovo prašymu ir Valstybės ir tarnybos paslapčių įstatymo 10 straipsnio nuostatomis.

„Su minėtame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko A. Anušausko rašte įvardintais dokumentais susipažinusi nesu, tačiau atsižvelgdama į komiteto pirmininko kreipimąsi ir vadovaudamasi Valstybės ir tarnybos paslapčių įstatymo 10 straipsnio nuostatomis siunčiu jums minėtą dokumentą ir prašau spręsti jame keliamus klausimus pagal kompetenciją“, – rašte VSD generaliniam direktoriui rašo I. Degutienė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...