2010 Lapkričio 05

Integracija

Seimo narys siūlo buvusius narkomanus įdarbinti socialinėse įmonėse

veidas.lt

Ketvirtadienį po pateikimo Seimas pritarė Artūro Meliano parengtam įstatymo projektui, kuris numato galimybę įdarbinti socialinėse įmonėse asmenims, kurie gydėsi nuo narkotinių ir psichotropinių medžiagų priklausomybės ir dalyvavo psichologinės, socialinės ir profesinės reabilitacijos programose.

“Nors Lietuvoje veikia asmenų, turinčių priklausomybes nuo narkotinių ir psichotropinių medžiagų, gydymo, socialinės ir profesinės reabilitacijos programos, tačiau susiduriama su šių asmenų įdarbinimo problema. Socialinės įmonės ir yra skirtos tam, kad integruotų į darbo rinką įvairias atskirties grupes, todėl būtina suteikti galimybę ir priimti šiuos asmenis į darbą. Tikiu, kad įstatymas padės sugrįžti į normalų gyvenimą dešimtims, o gal ir šimtams buvusių narkomanų”, – teigia A. Melianas.

Socialinės įmonės, turinčios įvairių mokestinių ir kitų lengvatų, steigiamos siekiant lengviau įdarbinti neįgaliuosius, ilgalaikius bedarbius ir grįžusius iš įkalinimo įstaigų asmenis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...