2013 Lapkričio 25

SEB grupėje Lietuvoje lizingo paslaugas nuo šiol teiks SEB bankas

veidas.lt


SEB bankas tapo pirmuoju banku Lietuvoje, visiškai integravusiu lizingo paslaugas į banko veiklą: nuo šiol lizingo paslaugas teikia ir visą turtą administruoja nebe antrinė bendrovė „SEB lizingas“, o bankas. Lapkričio 25 dieną „SEB lizingas“ baigė savo veiklą ir buvo galutinai prijungtas prie SEB banko, perėmusio visus antrinės bendrovės įsipareigojimus ir turtą. Toks lizingo paslaugų teikimo modelis SEB grupėje jau sėkmingai įgyvendintas Švedijoje.

„Norėjome visas skolinimo paslaugas savo klientams teikti  vienoje vietoje – banke, ir jau šiandien tai užtikriname, kadangi visi lizingo bendrovės integravimo procesai sėkmingai baigti“, – sako SEB banko prezidento pavaduotojas ir Verslo bankininkystės tarnybos direktorius Aivaras Čičelis.

Pasak A. Čičelio, gyventojai ir įmonės jau įprato dėl lizingo paslaugų kreiptis į banko darbuotojus, tačiau klientams nuo šiol bus dar patogiau jomis naudotis, bus paprasčiau visus rūpimus klausimus adresuoti vienai įmonei.

Prijungus lizingo bendrovę prie banko, jame buvo įkurtas Lizingo departamentas, kuriame dirba buvusios bendrovės specialistai.

Bendrovės „SEB lizingas“ reorganizavimas ir prijungimas prie SEB banko neturi jokios įtakos galiojančių sutarčių sąlygoms. Gyventojai ir įmonės kaip ir iki šiol dėl išperkamosios nuomos paslaugų gali kreiptis į bet kurį banko klientų aptarnavimo skyrių ar asmeninį vadybininką, taip pat į lengvųjų automobilių prekybos partnerius.

Bendrovės „SEB lizingas“ integracijos pirmasis etapas Lietuvoje įvyko 2010 metais, kai UAB „SEB lizingas“ pakeitė teisinę formą ir tapo AB „SEB lizingas“. Integruojant lizingo paslaugas į banką, buvo  perkeltos ir pardavimo, ir tolesnio klientų aptarnavimo funkcijos. Šiemet, įgyvendindamas baigiamąjį integracijos etapą, SEB bankas perėmė visą bendrovės „SEB lizingas“ turtą, teises ir pareigas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...