2011 Vasario 23

Automobiliai

Sausį Lietuvoje parduota 80 „Renault“ ir „Dacia“ automobilių

veidas.lt

Per pirmą šių metų mėnesį „Renault“ Lietuvoje pardavė 80 automobilių: 68 „Renault“ modelius ir 12 „Dacia“ prekės ženklo modelių. Pardavimai, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais, išliko stabilūs.

Populiariausiu „Renault“ modeliu Lietuvoje išliko naujasis „Megane“ – jo pardavimai sudaro beveik 34 proc. visų sausio mėn. parduotų „Renault“ prekės ženklo automobilių. Praėjusį mėnesį buvo nupirkti 23 modelio vienetai. Antras pagal nupirktų „Renault“ modelių skaičių buvo naujasis lengvasis komercinis automobilis „Master“ – sausį parduota 20 jo vienetų. Iš viso 2011 m. sausį buvo parduota 11,4 proc. daugiau „Renault“ modelių nei tuo pačiu laikotarpiu pernai.

Perkamiausias „Dacia“ modelis 2011 m. sausio mėnesį buvo „Sandero“ – nupirkti 7 automobiliai. „Dacia“ klientai Lietuvoje teigiamai žiūri ir į naujausią prekės ženklo modelį „Duster“ – sausį jie įsigijo 5 tokius automobilius.

Tarp kitų populiaresnių automobilių, kuriuos sausį rinkosi „Renault“ klientai, buvo lengvasis komercinis „Trafic Fourgon“ ir naujasis keleivinis automobilis „Kangoo“. Abiejų parduota po 5 vienetus.

2010 m. Lietuvos rinkoje „Renault“ pardavė 952 naujus „Renault“ ir „Dacia“ automobilius – 4,5 proc. daugiau nei 2009 m., kai buvo nupirkta 911 automobilių. Sėkmingiausias buvo praėjusių metų spalis, kai buvo parduotas rekordinis naujų „Renault“ ir „Dacia“ automobilių skaičius – 146 vienetai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...