2014 Gegužės 13

Saugumo problemoms neabejingi ir studentai, ir valdžios vyrai…

veidas.lt


Tarptautinėje transporto, logistikos ir ITS parodoje „TRANSBALTICA – 2014“ Lietuvos automobilininkų sąjunga (LAS) pristatė Jungtinių tautų organizacijos (JTO) iniciatyvą – apklausą, suteikiančią galimybę kiekvienam pasaulio piliečiui įvardyti tai, kas svarbiausia jam ir jo šeimai. Apklausą sudaro šešiolika punktų iš kurių reikia išrinkti labiausiai rūpimas ir aktualias sritis bei pabalsuoti.

Apklausos rezultatai bus pateikti Generaliniam JT sekretoriui ir darbo grupei aukšto lygio konferencijoje, vyksiančioje Brazilijoje 2015-aisiais. Remiantis šiais duomenimis bus nustatomos prioritetinės šios organizacijos veiklos sritys.
„Už geresnius kelius ir transportą” – tokią aktualiją į savo veiklos prioritetus pasiūlė įtraukti LAS. Parodos lankytojams buvo suteikta galimybė balsuoti užpildant popierinius biuletenius. Per tris dienas surinkta keli šimtai balsų. Šios akcijos organizatoriai džiaugiasi, kad tik retas LAS stendo lankytojas atsisakė pasakyti savo nuomonę apie tai kas svarbiausia, kad pasaulis taptų geresniu, saugesniu. Aktyviai balsavo ir studentai, ir verslininkai, ir net valdžios vyrai.
„Mes atstovaujame automobilininkams ir gerai žinome problemas, su kuriomis susiduria eismo dalyviai – sakė LAS prezidentas Rimvydas Anusauskas. – Žinoma, visos į apklausos lapą įrašytos  sritys yra beveik vienodai svarbios, tačiau dirbdami saugaus eismo srityje ir analizuodami eismo įvykių statistiką, matome, kad kelių ir transporto sritis yra viena iš reikalaujančių ir didesnio dėmesio, ir investicijų. Kasmet pasaulio keliuose žūva per milijoną žmonių. Avarijos – tai globali žmogaus sukurta problema, kurią galima išspręsti sutelkus pajėgas ir vyriausybinių institucijų, ir visuomeninių organizacijų, ir kiekvieno eilinio eismo dalyvio”.
R. Anusauskas pasidžiaugė, kad lankytojai mielai priėmė kvietimą ir balsavo už geresnius kelius, geriau išvystytą transporto infrastruktūrą.
Nespėję savo nuomonės pareikšti parodoje, gali balsuoti interneto svetainėse  www.myworld2015.org,   www.myworld2015.org  arba www.las.lt.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...