2010 Gruodžio 16

Prancūzija

Sarkozy mąsto apie antrą kadenciją

veidas.lt

Prancūzijos prezidentas Nicolas Sarkozy (Nikola Sarkozi) dažnai svarsto, ar 2012 metais jam verta kandidatuoti antrai kadencijai, trečiadienį pareiškė jo žmona, buvusi manekenė ir dainininkė Carla Bruni-Sarkozy (Karla Bruni-Sarkozi).

2007 metais į Prancūzijos vadovo postą išrinktas N.Sarkozy dar neatskleidė, ar sieks antrosios penkerių metų kadencijos. Jis nurodė apsispręsiantis iki ateinančių metų antrosios pusės.

Žurnalistams paklausus C.Bruni-Sarkozy, ar prezidentas tarėsi su ja dėl šio klausimo, pirmoji ponia atsakė: “Jis klausia mano nuomonės dėl daugelio dalykų, kaip elgiasi daugelis vyrų ir žmonų”.

“Tačiau kalbant apie šį sprendimą, sprendimą priims tik jis vienas, – pridūrė ji. – Manau, jis apie tai daug mąsto, tačiau aš neketinu kištis. Tai pernelyg svarbu, pernelyg sudėtinga, per daug asmeniška, kad kiščiausi”.

N.Sarkozy, kurio populiarumas nusmuko iki beveik rekordinio lygio, šiuo metu stengiasi atgauti visuomenės pasitikėjimą, kuris smarkiai susvyravo, kai prezidento pastangomis spalį buvo priimta itin nepopuliari pensijų sistemos reforma.

Paklausta, ar norėtų likti Prancūzijos pirmąja ponia po 2012 metų, C.Bruni-Sarkozy atsakė: “Tai jis buvo išrinktas prancūzų; viskas priklauso nuo jo. Aš džiaugčiausi, (jeigu pasilikčiau)”.

Carla Bruni susituokė su N.Sarkozy 2008 metų vasarį, praėjus keturiems mėnesiams po jo skyrybų su antrąja žmona.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...