2011 Sausio 10

Verslas

“Ryanair” sausį dalį darbuotojų ir lėktuvų iš Marselio perkels į Kauną

veidas.lt

Airijos pigių skrydžių bendrovė “Ryanair”, antradienį uždaranti bazę Prancūzijos Marselio mieste, sausį žada dalį darbuotojų ir lėktuvų iš Marselio perkelti į Kauną, tačiau kol kas neskelbia, kiek pajėgumų čia bus perkelta.

“Nuo antradienio uždarome bazę Marselyje – lėktuvai ir darbuotojai iš šios bazės sausį bus perkelti į Kauną, Ispaniją ir Italiją”, – BNS sakė “Ryanair” atstovas Henrikas Schmidtas (Henrikas Šmitas). Tačiau jis teigė nekomentuosiantis, kiek lėktuvų ar darbuotojų bus perkelta į Kauną.

Marselyje laikyti keturi “Ryanair” lėktuvai “Boeing 737-800″, dirbo 200 darbuotojų. “Ryanair” atstovas Laszlo Tamasas (Laslas Tamasas) BNS spalį teigė, jog įmonė dar spręs, kiek lėktuvų ir darbuotojų bus perkelta į Lietuvą.

Šiuo metu “Ryanair” Kauno bazėje laikomi du “Ryanair” lėktuvai “Boeing 737-800″, prireikus, į Kauną atskrenda daugiau lėktuvų.

“Ryanair” spalį nurodė, jog pagrindinė priežastis, kodėl pasitraukiama iš Marselio buvo ginčas su Prancūzijos institucijomis dėl “Ryanair” darbuotojų apmokėjimo sąlygų – “Ryanair” mokesčius už darbuotojus mokėjo Airijos valstybei, Prancūzijos institucijos teigė, jog mokesčiai turėtų būti mokami Prancūzijai.

Gegužę “Ryanair” Kaune atidarė savo pirmąją orlaivių bazę Vidurio ir Rytų Europoje.

Šiuo metu “Ryanair” siūlo 19 maršrutų iš Kauno oro uosto.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...