2010 Balandžio 15

Įvaikinimas

Rusija patvirtino stabdanti įvaikinimo procedūras JAV piliečiams

veidas.lt

Rusija ketvirtadienį patvirtino stabdantį įvaikinimo procedūras Jungtinių Valstijų piliečiams, kol nebus susitarta dėl rusų vaikus įsivaikinančių amerikiečių šeimų prisiimamos atsakomybės.

“Ateityje JAV piliečių rusų vaikų įvaikinimas, kuris šiuo metu yra sustabdytas, bus atnaujintas tik priėmus tokį susitarimą”, – žurnalistams sakė Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovas Andrejus Nesterenka.

Šie žodžiai patvirtino praėjusios savaitės užsienio reikalų ministro Sergejaus Lavrovo pareiškimą, kad Rusija įšaldo įvaikinimo procedūras JAV piliečiams.

Maskva tai pareiškė kilus skandalui dėl septynmečio berniuko, kurį viena amerikietė netrukus po įsivaikinimo sugrąžino atgal į Rusiją.

Rusijos žiniasklaida plačiai aprašė skandalą, kai naujoji motina savo įvaikį Justiną Artemą Hanseną (Džastiną Artiomą Hanseną) vieną išsiuntė į Maskvą lėktuvu, pridėjusi raštelį, kad jis jai nebereikalingas ir ji šio vaiko atsisakanti.

J.A.Hansenas anksčiau buvo vaikų namų Tolimųjų Rytų Primorės krašto Partizansko mieste auklėtinis.

Pastaraisiais metais Rusijoje susilaukė daug atsiliepimų įvairūs, dažnai tragiški įvykiai, susiję su užsieniečių įvaikintais vaikais iš Rusijos.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...