2011 Birželio 16

Rusija neklausys Rasmusseno patarimų

veidas.lt

Scanpix

Rusijos nuolatinis atstovas prie NATO Dmitrijus Rogozinas pareiškė, kad Rusija neketina atsižvelgti į Aljanso generalinio sekretoriaus Anderso Fogho Rasmusseno (Anderso Fouho Rasmusseno) rekomendacijas dėl Rusijos branduolinio potencialo.

“Valstybinės ginkluotės programos tikslų ir parametrų  nustatymas yra Rusijos suverenus reikalas, todėl mes užtikrinsime savo gynybą ten ir tuo, kur ir kuo manome esant būtina”, – pareiškė agentūrai “Interfax”  ketvirtadienį D. Rogozinas, komentuodamas NATO generalinio sekretoriaus, kuris kritikavo Rusijos planus kurti tarpžemynines balistines raketas, teiginius.

Kaip rašo ketvirtadienį “The Daily Telegraph”, kalbėdamas Londone A. Foghas Rasmussenas pavadino šiuos planus beprasmiškais.

“Rusijai nėra prasmės išleisti milijonus rublių naujai puolamajai sistemai, nukreiptai prieš Vakarus”, – mano generalinis sekretorius.

V. Rogozinas pažymėjo, kad kiekviena šalis turi teisę nusistatyti kaip užtikrinti savo nacionalinį saugumą.

“Kai kurios šalys linkusios spręsti šį klausimą, dalyvaudamos įvairiose koalicijose ir aljansuose, perduodamos dalį suvereniteto antvalstybinėms institucijoms, taip pat kitoms vyriausybėms”, – pažymėjo nuolatinis atstovas prie NATO.

“Kai dėl Rusijos, – pabrėžė D. Rogozinas, – ji buvo ir bus suvereni, nepriklausoma valstybė. Tai yra, pati, remdamasi savo saugumo interesais, sprendė ir spręs savo nacionalinio saugumo užtikrinimo klausimus, taip pat ir pasinaudodama naujausia ginkluote”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...