2011 Kovo 16

Transportas

“Ruptela”: Vakarams – geresnė kaina, Rytams – kokybė

veidas.lt

Europos Sąjungos (ES) klientams įtikdama pigumu, o Rytuose ir Afrikoje – kokybe, lietuvišką transporto valdymo, stebėjimo, navigacijos ir komunikacijos sistemą diegianti “Ruptela” ir šiemet pasiryžusi pardavimų apimtis padvigubinti.

“Ruptela” yra įsteigusi įmones Baltarusijoje, Rusijoje, Airijoje, o Afrikoje teigia gaunanti apie 10 proc. pajamų, trečiadienį rašo “Verslo žinios”.

Įmonės generalinis direktorius Andrius Rupšys skaičiuoja, kad šiuo metu bendrovė savo sprendimus parduoda maždaug 40-yje šalių. Jis neslepia, kad ES tokių sprendimų rinka kasmet pasikeičia apie 20 proc.

“Mūsų sukurtas sprendimas prilygsta aukštos pridėtinės vertės vakarietiškiems sprendimams, bet yra gerokai pigesnis. Tokio lygio sprendimai, ypač iki krizės, vakaruose būdavo 5 kartus brangesni nei mūsiškis”, – aiškina įmonės vadovas.

Pasak jo, Afrikos transporto bendrovėms reikia kokybiškų sprendimų už patraukia kainą. Lietuviški sprendimai gana aukštos kokybės ir funkcionalumo, o kainos požiūriu įmonė Afrikoje gali būti labai konkurencinga.

“Ruptelos” sukurtą sistemą “TrustTrack” “Girteka”, “Maxima” ir kitos įmonės.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...