2011 Sausio 21

Verslas

Rinkuškių daryklą investuoti paskatino keliautojai

veidas.lt

Rinkuškių alaus darykla vasarą alaus mėgėjus priims naujame restorane, kuriame bus siūloma edukacinė programa apie biržietiško alaus gamybos procesą.

Investuoti į naujų erdvių įrengimą bendrovę paskatino lankytojų srautas ir jų poreikiai, penktadienį informuoja dienraštis “Verslo žinios”.

Čygo ir Kalkio tikrosios ūkinės bendrijos “Rinkuškiai” valdybos pirmininkas Rimantas Čygas sako, kad į restoraną bendrovė investuoja 0,8 mln. litų.

Pasak jo, bendrovės alaus pardavimai nuo 2004 metų kasmet augo po 3-4 proc., jie didėjo ir visam šalies ūkiui sudėtingais 2009-aisiais, tačiau pernai, palyginti su 2009 metais, pardavimai ir apyvarta sumažėjo.

Anot jo, kuklesnį rezultatą lėmė mažesni pardavimai didmenininkams.

“Mums dabar reikia konkuruoti su baltarusišku alumi. Importuojamai degtinei ir alui nėra muitų. Didmenininkai skaičiuoja ir įsiveža nemažą kiekį baltarusiško alaus, kartais pirkėjai atidžiau nepažiūrėję į etiketę nė nepamato, kad jis baltarusiškas, nes ir prekės ženklai lietuviški”, – pažymi R. Čygas.

Anot jo, konkuruoti su kaimynų produkcija sudėtinga, nes ten darbo jėga, žaliavos, energijos ištekliai pigesni.

Pasak R.Čygo, Rinkuškių alaus daryklos pardavimai sudaro apie 30 mln. litų, o 12 mln. litų atitenka įvairiems mokesčiams.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...