2010 Balandžio 14

Investicijos

Užsienio investuotojai vėl ima atrasti Lietuvą

veidas.lt

Gegužę premjeras Andrius Kubilius vėl rengiasi vykti į JAV, kur gali būti pasirašytas ketinimų protokolas su tarptautine informacinių technologijų kompanija IBM, kuri ketina Vilniuje įsteigti dar vieną savo technologijų centrą.

IBM centro įsteigimas mūsų šaliai būtų geriausia reklama tarp investuotojų. Puiki reklama buvo ir sostinėje duris atvėręs banko “Barclays” informacinių technologijų centras.

Kokių dar užsienio investuotojų Lietuva gali tikėtis šiemet? Ūkio viceministras Arnoldas Burkovskis “Veidui” sakė, kad rezultatų galima tikėtis ir iš vizito į Pietų Korėją. Tačiau atskleisti kompanijų pavadinimus neleidžia griežtos konfidencialumo sąlygos. Dėl investicinių projektų nemažai derybų vyksta tarp įmonių.

“Tikrai juntamas susidomėjimas Lietuva, – tikino A.Burkovskis. – Teigiamą požiūrį itin pajutome pastaraisiais mėnesiais. Didžiosios kompanijos, kurios buvo pradėjusios domėtis Lietuva prieš pusantrų ar dvejus metus ir buvo įšaldžiusios planus, vėl prie jų grįžta. Matyt, jos laukė palankesnės makroekonominės situacijos”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...