2011 Vasario 03

Savivaldybių rinkimai

Rinkimų kova Vilkaviškyje prasidėjo vagyste – pavogtas didžiulis “tvarkiečių” plakatas

veidas.lt

Partija Tvarka ir teisingumas jau taip gąsdina politinius oponentus, kad rinkimų kova peržengia visas padorumo ribas. Šiandien partijos atstovai Vilkaviškyje pastebėjo, kad miesto centre nuo pastato Gedimino gatvėje dingo 18 kvadratinių metrų ploto dydžio rinkimų plakatas.

Dėl dingusio plakato partijos Tvarka ir teisingumas skyriaus pirmininkė Onutė Giedrienė kreipėsi į policiją. Ji taip pat informavo Vilkaviškio savivaldybės rinkimų komisiją apie tai, kad partijai trukdoma vykdyti rinkimų reklamos kampaniją.

Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centro vadovo Romo Jankausko nuomone, galima spėti, kad plakatas, kuriame pavaizduotas kumštis su užrašu “Gana” , itin nepatinka šiandien valdžioje esančių partijų gerbėjams, todėl savo emocijas jie bando išreikšti agresyviausia forma.

“Vakar gavome pranešimą, kad galbūt buvo bandyta nuimti partijos plakatą Radviliškyje – po nakties pastebėta, kad pažeistas vienos plakato pusės tvirtinimas. Šiandien dingo plakatas Vilkaviškyje. Matyt, reikia laukti ir daugiau panašių išpuolių. Nejaugi trisdešimtyje Lietuvos miestų teks naktimis budėti ir saugoti vaizdinę agitaciją”, – piktinosi politikas.

Apie vandališką išpuolį prieš partiją, kuriai siekiama sutrukdyti pasinaudoti įstatymais numatyta teise skleisti informaciją bei rinkimų reklamą, informuota ir Vyriausioji rinkimų komisija.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...