2011 Balandžio 13

Apklausa

Rinkimais patenkinti ketvirtadalis

veidas.lt

Vasario pabaigoje vykusių savivaldybių tarybų rinkimų rezultatais patenkinti ketvirtadalis Lietuvos gyventojų, o didelė dalis lietuvių rezultatus vertina abejingai, rodo naujos apklausos rezultatai.

Naujienų agentūros BNS užsakymu RAIT atliktoje apklausoje 4 proc. respondentų teigė, kad jie yra labai patenkinti rinkimų rezultatais, 19 proc. sakė, kad yra “iš dalies patenkinti”.

Maždaug tiek pat sakė esantys nepatenkinti rezultatais – 15 proc. yra nepatenkinti ir 9 proc. labai nepatenkinti.

28 proc. apklaustųjų pasirinko atsakymą, jog yra “nei patenkinti, nei nepatenkinti” rezultatais, 17 proc. respondentų atsakė, kad jiems neaktualu ir rinkimais nesidomi.

Per vietos valdžios rinkimus vasario 27 dieną daugiausia mandatų iškovojo socialdemokratai, kuriems savivaldybių tarybose atstovaus 328 politikai. Antroje vietoje su 249 mandatais liko Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai.

Daugiau nei šimtą mandatų taip pat laimėjo Darbo partija (165), partija “Tvarka ir teisingumas” (155), Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga (147), Liberalų ir centro sąjunga (126).

Apklausa atlikta netrukus po rinkimų – kovo 4-13 dienomis. Tyrimo metu apklausta 1020 nuolatinių Lietuvos gyventojų nuo 15 iki 74 metų. Apklausos rezultatų paklaida neviršija 3 proc.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...