2011 Vasario 28

Savivaldos rinkimai

Rinkimai parodė, kad žmonės puikiai atskira pelus nuo grūdų – Seimo pirmininkė

veidas.lt

Seimo pirmininkė, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos vadovo pavaduotoja Irena Degutienė sako, kad sekmadienį vykusių savivaldybių tarybų rinkimų rezultatai įrodo žmones sugebant tinkamai atsirinkti.

Politikės nuomone, rinkimų rezultatai parodė, jog “rinkėjas yra žymiai protingesnis ir sąmoningesnis nei kartais prieš rinkimus yra piešiamas”.

“Vertinant, kad šie savivaldos rinkimai buvo sudėtingame tiek politiniame, tiek ekonominiame laikotarpyje, mano giliu įsitikinimu, opozicinės partijos, kurios intensyviai kritikuoja šiandieninę valdančiąją koaliciją, tikrai negavo tiek mandatų, kiek tikėjosi, kiek buvo prognozuojama”, – žurnalistams Seime pirmadienį sakė I.Degutienė.

“Jei kas įsivaizduoja, kad pigiais šou ar pigiais pasisakymais, arba kitų partijų niekinimu, arba nuožmia juoda kritika pasiekiamas rezultatas, kaip tik šie rinkimai parodė, kad žmonės puikiai atskira pelus nuo grūdų”, – reziumavo I.Degutienė.

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, daugiausiai mandatų savivaldybių tarybų rinkimuose visoje Lietuvoje gavo socialdemokratai – 328 mandatus, antri likę konservatoriai – 249 mandatus.

Rinkimuose dalyvavo 44 proc. rinkėjų. Parlamento vadovės vertinimu, “demokratinei valstybei tai labai teigiamas požymis”.

“Rinkėjų skaičius buvo pakankamai didelis, demokratinei valstybei tai labai teigiamas požymis, ir palyginti su praėjusias savivaldos rinkimais tas procentas šiek tiek didesnis. (…) Man atrodo, reikia tik padėkoti Lietuvos rinkėjams, kad jie pakankamai aktyviai dalyvavo rinkimuose”, – sakė Seimo pirmininkė.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...