2016 Vasario 24

JAV prezidento rinkimai

Respublikonai susitaikė su D.Trumpo pergale?

veidas.lt

D.Trumpas / "Scanpix" nuotr.

Skandalingajam Donaldui Trumpui didele persvara laimėjus pirminius Respublikonų partijos rinkimus Nevadoje, o prieš tai Naujajame Hampšyre ir Pietų Karolinoje, jo priešininkai partijoje sudeda ginklus, rašo “Politico”.

Nepaisant baimių, kad D.Trumpas kompromituoja partiją ir mažina jos galimybes perimti Baltųjų rūmų kontrolę, respublikonų dosniausi rėmėjai užtvenkė pinigų upes, skirtas kovai su D.Trumpo ambicijomis tapti partijos atstovu į JAV prezidento rinkimuose.

Respublikonų partijos technologai rėmėjams teigė, kad reikės aštuonženklių sumų kampanijai ar kampanijoms prieš išpopuliarėjusį D.Trumpą. Nors dauguma donorų su tuo sutinka, tačiau pinigų nežada skirti.

Pagrindinė priežastis – D.Trumpas laimi, o iki šiol vykdytos jo puolimo kampanijos patyrė fiasko. Donorai bijo, kad gali patys tapti D.Trumpo taikiniai. Neseniai jis socialiniame tinkle “Twitter” užsipuolė vieną iš kampanijos prieš jį rėmėjos šeimą.

Be to, donorai mano, kad daug pinigų kainuojantys išpuoliai prieš D.Trumpą veikia jo naudai, nes šis tvirtina esantis nepriklausomas nuo rėmėjų ir pinigų, skirtingai nei jo oponentai. Dar daugiau, bijoma, kad kampanijos prieš D.Trumpą suteikia pranašumą Demokratų partijai.

Visą originalų tekstą skaitykite čia

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...