2013 Sausio 02

Renovuoto daugiabučio gyventojai: rezultatas pranoko lūkesčius

veidas.lt


Sostinės Keramikų g. 12 namo gyventojai šią žiemą pasitiko kaip niekad džiugiai. Net ir spaudžiant šaltukui, šio namo butuose tvyro komfortiška šiluma, o sąskaitos už šildymą verčia plačiai nusišypsoti – palyginti su ankstesniais metais jos sumažėjo kone 3 kartus.

Viso to paslaptis – laiku ir kokybiškai atlikta kompleksinė daugiabučio renovacija, kurią padėjo įgyvendinti pastatų administravimo lyderis Lietuvoje bendrovė „Mano būstas“.
Beveik 30 metų senumo daugiabutis Keramikų g. 12 atnaujintas per šių metų vasarą. Supratę, jog vien tik „kosmetinis“ pastato remontas norimo rezultato neduos, gyventojai pasirinko kompleksinį renovavimo modelį.
Per mažiau nei pusmetį buvo apšiltintos fasadinės namo sienos, cokolis, stogas, pakeisti butų, rūsio langai, atliktas šildymo ir karšto vandens sistemų remontas. Kiekviename bute sumontuota individuali apskaitos sistema – įrengti davikliai bei termoreguliatoriai.
„Iki renovacijos mūsų namas buvo kiauras kaip rėtis, todėl nutarę imtis veiksmų iš anksto žinojome, ko norime: mažų sąskaitų už šildymą, individualaus reguliavimo galimybės ir geresnio estetinio vaizdo. Po renovacijos visą tai gavome su kaupu“, – sako Keramikų g. 12 name gyvenantis Laimonas Bernotas.
Vyro teigimu, už šių metų lapkričio mėnesį už šildymą jis gavo vos 86 litų sąskaitą, kai praėjusiais metais už tą patį laikotarpį suplojo 225 litus. Ženkliai mažesnes sąskaitas gavo ir kitų butų gyventojai. „Skaičiai kalba patys už save“, – šyptelėjo L.Bernotas.
Šio daugiabučio renovaciją vykdžiusios bendrovės „Mano būstas“ renovacijos projektų vadovas Julius Paulauskas taip pat pateikė faktus. Anot jo, palyginti šių metų lapkritį ir tą patį praėjusių metų mėnesį, daugiabučio šilumos suvartojimo koeficientas sumažėjo nuo 36,3 Wh/m2/DL iki 15,3 Wh/m2/DL. Kuo šis koeficientas mažesnis, tuo šiluma vartojama efektyviau.
„Džiugu, jog su gyventojais greitai radome bendrą kalbą. Jie iš anksto žinojo, ko nori ir ko tikisi, o mes, savo ruožtu, pateikėme geriausią pasiūlymą ir pasirūpinome, jog žmonėms nereikėtų sukti galvos nei dėl teisinių, nei dėl techninių dalykų. Todėl visas renovacijos procesas praėjo sklandžiai, o rezultatas nenuvylė“, – teigė „Mano būsto“ renovacijos projektų vadovas.
Iš pagrindų atsinaujinęs daugiabutis mažesnėmis sąskaitomis už šildymą ir didesniu komfortu džiugina ne tik jo gyventojus, bet ir netruko atkreipti kaimynų dėmesį. Pamatę, jog renovacijos nauda išties akivaizdi, šalia esančio daugiabučio namo gyventojai taip pat ryžosi iš esmės atnaujinti savo būstą.
„Ne veltui sakoma, kad geras pavyzdys užkrečia. Todėl sveikintina, jog kaimynų pėdomis seka ir Keramikų g. 10 namo gyventojai, kurių daugiabutyje prieš du mėnesius visu pajėgumu taip pat prasidėjo renovavimo darbai. Tikiu, jog netrukus ir jie pajus, kad gyventi atnaujintame būste ne tik pigiau, bet ir komfortiškiau“, – sako J.Paulauskas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Anderson Morris Anderson Morris rašo:

    Ar jums reikia paskolos, kad galėtumėte sumokėti sąskaitą, prašome susisiekti su mumis, mes suteikiame tik 2% paskolą, taip pat siūlome ilgą ir trumpą paskolos formą daugiau informacijos susisiekite su mumis elektroniniu paštu andmoris38@gmail.com susisiekite su mumis mūsų numerių numeriu: +393924698291


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...