2014 Balandžio 04

Profesionalios pagalbos jau sulaukė milijonas skambinusiųjų

veidas.lt

Vienintelis Lietuvoje visą parą veikiantis bendrovės „Mano būstas“ Klientų aptarnavimo centras nuo veiklos pradžios jau  sulaukė per 1 mln. skambučių. Daugiau nei trečdalis jų sudarė pranešimai apie gedimus vamzdynuose.
„Mano būsto“ standartas siūlo vienintelį visą parą veikiantį specializuotą klientų aptarnavimo centrą Lietuvoje. Gyventojai galit būti tikri, kad į visus klausimus, prašymus, pastabas ir pasiūlymus bus sureaguota laiku – klientų aptarnavimo centras pranešimus registruoja ir juos perduoda vykdymui bet kuriuo paros metu.
„Per mėnesį sulaukiame 22 tūkst. klientų skambučių, o nuo veiklos pradžios sulaukėme daugiau nei 1 mln. skambučių. Maždaug kas trečias mums skambinančių teiraujasi dėl vamzdynų sistemos problemos – pavyzdžiui, įtrūkus vamzdžiui, užsikimšus kriauklei ar voniai. Kas ketvirtas gyventojas nori susisiekti su savo namo vadybininku ir pasiteirauti dėl konkrečiai su jų namu susijusių bendrųjų klausimų. Tretieji pagal populiarumą yra klausimai dėl elektros sistemos. Jie sudaro apie 15 proc. skambučių. Nemažiau populiarūs klausimai yra susiję su mokesčiais – jie sudaro dešimtadalį visų skambučių“, – statistiką vardino Klientų aptarnavimo centro vadovas Andrius Šikšnius.
Jo teigimu, net į 31 proc. klausimų konsultantai atsako iš karto, o jei dėl specifinio klausimo negali padėti iš karto, siūlo gyventojui palikti pranešimą vadybininkui – jis susisieks per artimiausias 24 val.
A.Šikšnius sako, jog gyventojai į Klientų informavimo centrą gali kreiptis ne tik dėl aukščiau išvardintų klausimų. Paskambinus visą parą veikiančiu numeriu 8 700 55 966 galima pranešti apie name ar bute įvykusią avariją, iškviesti meistrą atlikti smulkius elektros, dujų, vandens tiekimo ar nuotekų sistemos remonto darbus, išsakyti nuomonę apie teikiamų paslaugų kokybę, registruoti užsakymą atlikti darbus name.
„Nuolat matuojame paslaugų kokybę – „Mano būsto“ Klientų aptarnavimo centro darbą klientai vertina 4,5 (iš 5) balo. Per pusmetį šis įvertis išaugo net 20 proc. Be to, naudojame modernius internetinės telefonijos sprendimus, specializuotą pranešimų ir apdorojimo sistemą, investuojame į darbuotojų kvalifikaciją“, – pagrindinius privalumus vardijo A.Šikšnius.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...