2010 Gegužės 25

Statybos

Renovavimas – vėžlio žingsniu

veidas.lt

Naujajai šiemet pradėjusiai galioti daugiabučių renovavimo tvarkai – jau kone pusmetis, o norą atsinaujinti iki šiol yra pareiškusios tik 22 bendrijos. Tačiau ir tarp jų dar yra dvejojančių teikti dokumentus, skaičiuojančių, kiek atsieis atnaujinimo darbai.

Viena pirmųjų kregždžių, daugiabučio namo bendrija A.Domaševičiaus g. Vilniaus Naujamiestyje, planuoja, kad realūs renovavimo darbai geriausiu atveju prasidės tik metų pabaigoje. “Jau paskelbėme konkursą parengti investicinį projektą, jį gavę įvertinsime, ar tikrai norime renovacijos. Jei taip – tada kiti konkursai dėl techninio projekto, rangovų. Taip ir sulauksime vėlyvo rudens”, – dėsto gyventojų atstovė Lina Lukminaitė.

Taigi darbo išsiilgusiems statybininkams neverta jau netrukus tikėtis renovavimo darbų antplūdžio, o iš menko bendrijų aktyvumo galima spėti, kad naujoji programa žmonėms iš viso nėra patraukli. Priminsime, kad pagal ją valstybė kompensuoja 15 proc. išlaidų namo energinį efektyvumą didinančioms priemonėms.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...