2011 Rugpjūčio 10

“Renault Master” – perkamiausias furgonas Lietuvoje

veidas.lt

Apibendrinus pirmojo šių metų pusmečio naujų automobilių pardavimų duomenis Lietuvoje paaiškėjo, jog „Renault Master“ tapo geriausiai parduodamu dideliu furgonu, o visoje vidutinių ir didelių furgonų klasėje užima aukštą antrąją vietą pagal pardavimus*. Per pusę metų Lietuvoje buvo parduotas 71 „Master“ automobilis.

 

Lengvasis komercinis „Master“ populiarumu nusileidžia tik „Megane“ modeliui, kurio per pusę metų buvo nupirkti 95 vienetai. Trečias geriausiai perkamas „Renault“ grupės modelis šį pusmetį buvo naujasis „Scenic“ – parduoti 59 tokie automobiliai.

 

Pirmasis 2011 m. pusmetis buvo itin sėkmingas „Renault“ lengviesiems komerciniams automobiliams – jų jau parduota 110 vienetų, o tai – 30 proc. daugiau negu per visus 2010 m. Taip pat gerais rezultatais šį pusmetį pasižymėjo ir „Dacia“ prekės ženklas – lyginant su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais „Dacia“ pardavimai išaugo 130 proc. – šiais metais geriau perkamos tiek keleivinės, tiek lengvosios komercinės prekės ženklo transporto priemonės. Iš viso per pirmąjį š. m. pusmetį Lietuvoje parduoti 405 „Renault“ grupės automobiliai – 329 „Renault“ ir 76 „Dacia“ vienetai.

 

Š. m. birželio mėnuo „Renault“ grupės automobiliams Lietuvoje buvo sėkmingesnis už gegužę – bendri „Renault“ ir „Dacia“ prekės ženklų pardavimai ūgtelėjo 7 proc. Per praėjusį mėnesį grupės automobilių pardavėjai Lietuvoje pardavė 56 „Renault“ prekės ženklo automobilius ir 19 „Dacia“, viso – 75 vienetus. Tai – antras geriausias grupės automobilių pardavimų Lietuvoje rezultatas šiais metais, sėkmingesnis mėnesis buvo tik sausis.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...