2011 Vasario 28

Savivaldybių rinkimai

R.Karbauskis valstiečių liaudininkų pasirodymą rinkimuose vertina kaip laimėjimą

veidas.lt

Valstiečių liaudininkų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis savo partijos parodymą savivaldos rinkimuose vertina kaip laimėjimą.

“Mes, atrodo, esame tarp tų, kurie rinkimus laimėjo. Rezultatas yra geresnis negu praėjusiuose rinkimuose”, – spaudos konferencijoje pirmadienį pažymėjo jis.

R.Karbauskio skaičiavimu, valstiečiai liaudininkai pirmi yra septyniose savivaldybėse. Jo teigimu, šių rinkimų rezultatai yra “geras pamatas” artėjantiems Seimo rinkimams.

“Tas šnekėjimas, kad valstiečių merai yra amžini merai, teisinasi rinkimų rezultatais”, – dėstė R.Karbauskis.

Penktojoje vietoje savivaldos rinkimuose pagal išankstinius rezultatus esanti Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga surinko 6,65 proc. balsų ir gauna 148 mandatus.

R.Karbauskis spaudos konferencijoje taip pat sakė, kad dėl užfiksuoto didelio pažeidimų skaičiaus dalyvavimas rinkimuose galėtų tapti privalomas.

“Esant tokio masto papirkimams, koks man darosi akivaizdus iš to, kas buvo matyti, teks šnekėtis apie tai, kad rinkimai taptų privalomi”, – sakė R.Karbauskis.

Jo vertinimu, rinkimams esant privalomiems papirkimai netektų prasmės, nes nupirktų balsų procentas būtų menkas.

“Dabar trys keturi procentai neteisingu būdu įgytų balsų šituose rinkimuose tampa devyniais, aštuoniais, dešimtimi procentų, tai yra labai didelis skaičius, kuris daro įtaką rezultatams”, – dėstė valstiečių liaudininkų vadovas.

Jis taip pat pažymėjo, kad valstiečiai liaudininkai iki šiol buvo “geidžiami partneriai koalicijose” ir prognozavo, kad tokia tendencija laikysis – tą esą lemia faktas, kad jų atstovai per 20 metų nė karto neįsivėlė į korupcijos skandalus.

“Valstiečiai liaudininkai dirba su visais: koalicijose ir su konservatoriais, ir socialdemokratais, ir visais tais, kurie mato žmonių interesus kaip pagrindinius”, – kalbėjo R.Karbauskis.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...