2011 Birželio 21

R. Alekna: Vilniaus valdančioji koalicija – trapi

veidas.lt

BFL

Opozicinės Vilniaus miesto savivaldybės taryboje Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos frakcijos vadovas Raimundas Alekna trapia vadina suburtą plačią valdančiąją koaliciją sostinėje ir abejoja, kad ji bus vieninga priimant visus sprendimus. Konservatoriai neatsisako planų ateityje su partneriais perimti miesto vairą.

“Vertinu santūriai. Turint galvoje, kad yra labai skirtingi Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) ir A. Zuoko visuomeninio judėjimo požiūriai į daugelį dalykų, kurie yra labai svarbūs Vilniaus miesto gyventojams, akivaizdu, bus sunku dirbti tokioje koalicijoje. Pamatysime, kiek koalicija bus vieninga priimant vieną ar kitą sprendimą, susijusį su “Icor”, “Dalkia” ar “City Cervice” interesais, ir aš manau, kad bus pakankamai didelis išbandymas šiai koalicijai, kuri nėra pakankamai tvirta”, – sakė R. Alekna.

TS-LKD frakcijos lyderio įsitikinimu, naujoji koalicija yra trapi, o prie jos vienybės dar neprisideda ir užgaulūs koalicijos vadovo žodžiai savo partnerių atžvilgiu. R. Alekna neatmeta galimybės, kad ateityje valdančioji koalicija gali kisti iš esmės.

“Mes kvietėme sudaryti daugumą politinių partijų pagrindu, tas kvietimas yra atviras ir aš manau, kad anksčiau ar vėliau mes tą sudarysime. Lygiai taip pat kaip ir praėjusią kadenciją buvo toks planas, ir galiausiai jis buvo realizuotas. Politikoje nėra laimėtojų ar pralaimėtojų, yra tam tikri politinio gyvenimo etapai, kurie lemia, ar rinkėjai yra laimėtojai, ar pralaimėtojai”, – sakė R. Alekna.

Vilniaus miesto Tarybos opozicijoje liko tik TS-LKD ir partija Tvarka ir teisingumas. Valdančiąją daugumą sudaro A. Zuoko įkurto visuomeninis judėjimo TAIP, LLRA, Rusų aljanso atstovai, “darbiečiai” ir socialdemokratai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...