2011 Gegužės 10

Pylimo galerija kviečia į naują parodą

veidas.lt

Rimas Z. Bičiūnas. Po skėčiu.

Pylimo galerijoje nuo gegužės 10 iki 28 d. veiks dvylikos lietuvių dailininkų kūrybos paroda „Tapybos pavasaris 2011“. Parodos autoriai – Aloyzas Stasiulevičius, Romualdas Kunca, Leonardas Tuleikis, Gražina Vitartaitė, Antanas Beinaravičius, Algimantas Stanislovas Kliauga, Rimas Zigmas Bičiūnas, Raimondas Martinėnas, Jonas Daniliauskas, Arvydas Pakalka, Gintaras Palemonas Janonis, Daumantas Tomas Pilipavičius.

Gražina Vitartaitė. Šviesa virš Alaušo.

Prieš metus, Pylimo galerijos ir parodos „Tapybos pavasaris 2010“ atidarymo proga paskelbėme norą ir siekį – apžvalgines „Tapybos pavasario“ parodas rengti ir ateityje. Tikimės, kad gal dar po metų prie šios iniciatyvos prisijungs ir kitos dailės galerijos, gal ne tik Vilniuje, gal ir Lietuvos dailininkų sąjunga pritars, kad mūsų tapytojai yra verti savojo Pavasario. O šiais metais Pylimo galerija, vykdydama įsipareigojimą lietuvių dailei, garbiesiems mūsų tapytojams ir mieliems galerijos lankytojams, surengė tapybos parodą „Tapybos pavasaris 2011“.

Maloniai kviečiame apsilankyti!

Pylimo galerija

Pylimo g. 30, LT-01135 Vilnius

tel. 261 3524

galerijapylimo@gmail.com

www.pylimogalerija.lt

II – V  12-18,  VI  12 – 16

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...