2011 Rugsėjo 26

Pusė apklaustųjų tiki, kad Lietuva pasistatys atominę elektrinę

veidas.lt

 


O kad spės pasistatyti tik dujų terminalą, mano 38,4 proc. apklaustųjų. Tai paaiškėjo iš “Veido” užsakymu rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės “Prime consulting” atliktos naujausios apklausos.
“Prime consulting” direktorius Saulius Olencevičius pabrėžia, kad dalis respondentų prieš atsakydami į klausimą patikslindavo, jog naują atominę elektrinę ir naują terminalą turėsime tik tada, jei Vyriausybė užsiims darbais, o ne politikavimu.
O pasidomėjus, ką Lietuvos gyventojai mano apie Energetikos ministerijos ir jos vadovybės veiklą, paaiškėjo, kad teigiamai ją vertina vos 0,4 proc., neigiamai – 35 proc. apklaustųjų, tačiau kone du trečdaliai tiek Energetikos ministerijos, tiek jos vadovybės veiklą vertina vidutiniškai.

Ar tikite, kad Lietuva iki 2014 m. spės pasistatyti suskystintų dujų terminalą, o iki 2020 m. – naują atominę elektrinę? (proc.)

Taip, tikiu    54,6
Spės pasistatyti gal tik dujų terminalą    38,4
Ne, netikiu    4
Nežinau / neturiu nuomonės    2,8
Spės pasistatyti tik naują atominę elektrinę    0,2

Kaip vertinate Energetikos ministerijos ir jos vadovybės veiklą? (proc.)

Vidutiniškai    62,2
Neigiamai    35
Nežinau / neturiu nuomonės    2,4
Teigiamai    0,4

Šaltinis: “Veido” užsakymu rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės “Prime consulting” 2011 m. rugsėjo 12–14 d. atlikta Lietuvos didžiųjų miestų 500 gyventojų apklausa. Cituojant apklausą, nuoroda į “Veidą” būtina.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...