2012 Sausio 09

Pusė apklaustųjų nepatenkinti savo valstybe

veidas.lt


Prasidedant naujiems metams norėtųsi paskelbti optimistiškesnių naujienų, bet sociologinių apklausų rezultatai to daryti neleidžia.

Artėjant Sausio 13-ajai nusprendėme pasidomėti, ką šalies gyventojai mano apie Lietuvos raidą. Taigi iš “Veido” užsakymu tyrimų bendrovės “Prime consulting” atliktos naujausios apklausos paaiškėjo, kad daugiau nei pusė apklaustųjų šiuo metu nėra patenkinti nei savo valstybe, nei Lietuvos raida apskritai. Patenkintų tėra mažiau nei dešimtadalis. Ir šie skaičiai labai liūdina.
Kartu teiravomės ir kuris iš šalies prezidentų prasčiausiai atliko jam patikėtas pareigas bei pridarė daugiausiai žalos Lietuvai. Čia didžiumą “laurų” susišlavė Rolandas Paksas, kurį kaip prasčiausią prezidentą išskyrė 55,4 proc. respondentų, o antroje vietoje liko Algirdas M.Brazauskas. Tuo tarpu manančiųjų, kad Dalia Grybauskaitė prasčiausiai atlieka jai patikėtas pareigas ir daro daugiausiai žalos Lietuvai, tėra tik 2,6 proc.

Ar esate patenkintas savo valstybe ir Lietuvos raida apskritai? (proc.)

Ne    51,2
Iš dalies    38,6
Taip    9,6
Nežinau / neturiu nuomonės    0,6

Jūsų vertinimu, kuris iš prezidentų prasčiausiai atliko / atlieka jam patikėtas pareigas ir daro / darė daugiausiai žalos Lietuvai? (proc.)

R.Paksas    55,4
A.M.Brazauskas    25,8
V.Adamkus    11,8
D.Grybauskaitė    2,6
Visi dirbo šauniai    2
Nežinau / neturiu nuomonės    1,6
Visi dirbo prastai    0,8

Šaltinis: „Veido“ užsakymu rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės „Prime consulting“ 2012 m. sausio 2–4 d. atlikta Lietuvos didžiųjų miestų 500 gyventojų apklausa. Cituojant apklausą, nuoroda į „Veidą“ būtina.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...