2010 Balandžio 14

Privatizacija

Privatizavimo pareigūnams valstybė lėšų toliau negaili

veidas.lt

Parduodamo valstybės turto ištekliai ir iš privatizavimo gaunamų pinigų srautas senka, tačiau Privatizavimo komisijos finansavimas išlieka stabilus, o Valstybės turto fondui skiriamos lėšos šiemet aptirpo tik 0,5 mln. litų.

“Verslo žinios” rašo, kad šiemet Valstybės turto fondo (VTF) funkcijoms vykdyti Vyriausybė nusprendė pervesti 9,9 mln. litų – 0,5 mln. litų mažiau nei pernai – tiek nukirpta nuo užmokesčio ekspertams už jų teikiamas paslaugas.

Šešti metai po 0,2 mln. litų sumokama VTF už tai, kad jis vykdo Specialiojo fondo veikiančioms ir besisteigiančioms profesinėms sąjungoms remti likvidatoriaus funkcijas. Dar 5,5 mln. litų fondas gauna už atstovavimą Vyriausybei, įskaitant priteistas sumas, ir kitoms su Vyriausybės interesų gynimu susijusioms išlaidoms padengti.

Taupymas ir sunkmetis nepalies ir Privatizavimo komisijos – ji vėl gaus apie 150 tūkst. litų narių atlyginimams, “Sodros” įmokoms bei techniniam aprūpinimui.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...